Až ve čtvrtém přípravném zápase na nadcházející prvoligovou sezonu poznali fotbalisté Dynama hořkost porážky. V utkání s Viktorií Plzeň prohráli Jihočeši především díky hrubým chybám v rozmezí dvou minut v závěru prvního poločasu. První branku si svěřenci Františka Cipra vstřelili sami a druhou inkasovali z pokutového kopu po faulu na Rezka. Deset minut před koncem zápasu snížil na konečných 2:1 po rychlé akci Jan Gruber. Za Dynamo si zahrál v druhém poločase také brněnský Libor Baláž a v prvním poločase se na hrotu útoku předvedl fotbalista z Bosny a Hercegoviny Miljanič. "O setrvání Baláže v týmu se bude jednat v příštím týdnu, Malijevič s námi bude také celý příští týden trénovat a poté uvidíme, zda o něj projevíme zájem nebo ne," řekl sekretář Dynama Milan Čadek.
Trenér František Cipro dal opět příležitost všem fotbalistům, kteří do Blatné přijeli, a navíc poslal do zápasu i dvě nové tváře. První poločas odehrál na hrotu útoku po boku Mrkvičky bosenský fotbalista Malijevič a ve druhé části hry tvořili útočnou dvojici Petr Faldyna a brněnský Libor Baláž. Zatímco o angažování fotbalisty z jižní Moravy se bude v průběhu příštího týdne jednat, o osudu bosenského hráče rozhodnou až testy, které jsou na příští týden také naplánovány.

Oba týmy vstoupily do utkání aktivně a od úvodních minut byla k vidění velmi zajímavá podívaná. Postupem času měli stále více ze hry fotbalisté Plzně a v samém závěru první pětačtyřicetiminutovky se také střelecky prosadili. Během dvou minut dokázali využít chyb Budějovické obrany a do kabin se šlo za stavu 2:0 - nejprve si totiž fotbalisté Dynama vstřelili ve 43. minutě vlastní branku po rohu Procházky a o pár desítek vteřin později byl po faulu na Rezka v pokutovém území Dynama odpískán pokutový kop, který sám postižený s přehledem proměnil.

Do druhé části hry poslal trenér Cipro šest nových hráčů a obraz hry se částečně změnil. Jihočeši si v průběhu hry vytvořili několik slibných příležitostí, vyložené gólové šance ale nepřicházely. Konečnou podobu výsledku dal tak až jedenáct minut před koncem na pravém kraji zálohy hrající Jan Gruber, který zakončil pohlednou akci budějovického týmu. Napravit si mírně pošramocenou reputaci se pokusí fotbalisté Dynama ve čtvrtek, kdy se v Blšanech představí proti kyperskému celku AEL Limassol.