Fotbalisté Dynama obsadili na turnaji v Nové Včelnici stejně jako v loňském roce druhé místo, když ve finálovém souboji prohráli s pražskou Slavií těsně 0:1. Jediný gól zápasu vstřelil ve druhém poločase Martin Hurka, největší šanci Dynama měl Michal Klesa, jehož střelu ale zastavila tyč.

Do finále vstoupily oba celky hodně opatrně. Náznaky šancí obstarali českobudějovický Rakovan z trestného kopu a Škoda střelou z otočky. Přeci jen o něco aktivnější byli v prvním poločase sešívaní, ale pokusy Jarolíma nebo Frejlacha brankáře Daňka z míry nevyvedly. Největší šanci v první půli měli však Jihočeši. Rakovan dlouhým nákopem vysunul Klesu, který obešel brankáře, ale z těžkého úhlu trefil pouze tyč odkryté branky.

Krátce před koncem úvodní části hry musel pro zranění ze hřiště Filip Rýdel, nahradil ho Petr Benát. Do poločasu zahrozil ještě Škoda, který po centru Nitrianského hlavičkoval z těžké pozice mimo branku. Krátkou přestávku strávily oba celky s vědomím bezbrankového stavu.

Do druhého poločasu udělaly oba týmy několik změn. Střídající Dostál si po pár vteřinách narazil s Vlčkem, ale jeho pokus si cestu mezi tři tyče nenašel. Střelou z dobrých třiceti metrů to zkoušel Zmrhal, ale branku netrefil. První branku finále obstarala Slavia v 55. minutě, kdy zatáhl míč do vápna Vlček, předložil ho volnému Martinu Hurkovi, který poslal svůj tým de vedení.

Jihočeši už se do žádné velké šance do konce utkání nedostali, a tak se z titulu na turnaji ve Včelnici radovali z vítězství sešívaní. Jihočeši za celý turnaj nevstřelili branku ze hry a obsadili 2. místo.

František Cipro (trenér Dynama): "Neodehráli jsme špatný zápas. Slavia měla územní převahu, ale velké šance jsme měli my. Bohužel jsme udělali jednu chybu ve středu hřiště, kterou Slavia potrestala. Jsme v plné přípravě a výsledky nehrají tolik roli. Jsem rád, že se na hřiště podívali mladíci Funda a Radouch."