V přípravném utkání mezi týmy Dynama A a Dynama B nebylo k vidění mnoho fotbalového. Za zmínku na straně Áčka tak stojí především nevybíravé zákroky obránce Homoláče a všudypřítomné vtípky brankáře Kafky. Na straně Béčka byli k vidění navrátilci Kordík a Šafránek (na podzim hostovali ve Strakonicích) a především Martin Silmbrod, který je v Dynamu na testování a v černobílém dresu se objevil po dlouhých čtyřech letech. Přehlédnout nešel ani Radim Pouzar, který v prodloužených trenýrkách chvílemi připomínal populárního herce Jiřího Krytináře.
V prvním poločase se první tým ujal vedení brankou z pokutového kopu po faulu Miroslava Škody na Marka Kuliče. Úspěšným exekutorem byl Josef Němec. I druhý poločas zvládlo lépe Áčko. Mírnou převahu zužitkoval Myšák a zvýšil vedení svého týmu o dvě branky. A protože největší šanci rezervy, Čančurovu střelu z hranice vápna, Kafka stačil zkrotit, porazil podle předpokladu A-tým Béčko 2:0. fearless