Špatný výkon a žádný bod. Juniorka doma podlehla Plzni 0:2 a nenavázala tak na tříbodový úspěch v Liberci. Západočeši byli od prvních minut lepším týmem a díky přesné hlavičce Kuleho a závěrečné brance Matějky si z jihu Čech odvezli plný počet bodů. Svěřenci Petra Skály hrají za týden v Karviné.

Jihočeši do utkání nevstupovali jako favorité, přesto v průběžné tabulce byli před Plzní a navíc byli povzbuzeni překvapivou výhrou v Liberci. Plzeň naopak v minulém utkání doma podlehla Jihlavě 2:3. Začátek utkání byl rozpačitý, přesto měli mírně navrch Západočeši. Dominik Hašek pronikl do vápna, ale nepřihrál přesně. To se nepoštěstilo ani Lukáši Bálkovi na druhé straně. Skóre otevřeli hosté, na dobrý centr Vukajloviče si naskočil Václav Kule a hlavičkou nedal Rotbauerovi šanci – 0:1. Druhou branku mohl přidat Kopřiva, střelou za vápnem těsně minul pravou tyč. Jihočeši mohl srovnat zásluhou Vaňka a Hály, ani jeden z nich však netrefil branku.

I druhý poločas začali lépe Plzeňští a měli další šance na zvýšení svého náskoku. Dynamo se trápilo a nemohlo se dostat do žádné vážnější šance. Krásnou střelou se prezentoval Hašek, Rotbauer stěží vytáhl míč na roh. Hostující sedmička byla hlavní oporou svého týmu, kaňkou na jeho výkonu byla zbytečná žlutá karta po tvrdém faulu. Od šedesáté minuty se domácí zvedli a měli šance k vyrovnání. Zblízka vychytal Bálka Luhový, Hála mířil za vápnem nad. Rozhodující druhou branku přidal po chybě domácího brankáře Lukáš Matějka a o třech bodech pro hosty bylo rozhodnuto – 0:2.