Dynamo si spravilo chuť po loňském nepovedeném představení na turnaji na Hluboké, když letos turnaj vyhrálo. Jihočeši ve finále porazili další jihočeský celek Táborsko 2:0, když se o branky postarali Ježdík a Wermke.

Do finále vyslaly oba celky své zřejmě o něco slabší jedenáctky a ze začátku to bylo velké oťukávání. První větší šanci si vypracovalo v 23. minutě Táborsko, když zmatků v obraně Dynama přiťukl míč Vrána proti noze Džafiče, který branku těsně minul. Svěřenci kouče Hoftycha se do zajímavější možnosti v první půli nedostali, ale vynahradili si to v poločase druhém.

Přestože po změně stran padly dvě branky, fotbal diváky ze sedaček nezvedal. Žlutý celek ze Střeleckého ostrova měl územní převahu, kterou korunoval v 58. minutě. To Rakovan rozehrál trestný kop přesně na hlavu neobsazeného Václava Ježdíka, který pohodlně otevřel skóre. Záhy mohl přidat druhý gól Chmelo, ale svou střelou mimo jen potvrdil, že se mu druhý duel na hlubockém turnaji příliš nepovedl.

Dynamo se dočkalo druhé trefy dvacet minut před koncem. To Klesa našel parádním centrem nekrytého Romana Wermkeho, který pečetil výhru 2:0 ve finále a celkové vítězství Dynama na turnaji na Hluboké. Zbytek finále už se totiž prakticky pouze dohrával.