Po porážce s třetiligovými Bohemians si fotbalisté Dynama spravili chuť a posílili seběvědomí v utkání s prvoligovým slovenským Matadorem Púchov. Proti obraně hostí se Jihočeši dokázali prosadit po hodině hry, kdy úvodní gól vstřelil Němec z pokutového kopu nařízeného po faulu na Mrkvičku. Výsledek pak pečetil pět minut před koncem Faldyna po přihrávce Táborského.
Jihočeši vstoupili do utkání s Puchovém opět v co nejsilnější sestavě. Na pravém kraji zálohy vstoupil do utkání reprezentant Poborský a v útoku operovala dvojice Faldyna-Mrkvička. V bráně tentokrát dostal přednost Zdeněk Křížek.

Úvod zápasu patřil domácím, ani jedna akce ale dlouho k vyloženější šanci nevedla. V první dvacetiminutovce na sebe upoutali nejvíce krajní fotbalisté, jmenovitě na levé straně hrající Plocek s Burešem a na pravé straně především Karel Poborský. První vážnější šance přišla v 21. minutě, kdy to z osmnácti metrů z otočky zkoušel Vozábal – s jeho pokusem doprostřed branky si ale hostující brankář poradil. Hned za dvě minuty si první vážnější příležitost vypracovali i fotbalisté Púchova, po dobře zahraném rohovém kopu ale Křížek zasahovat nemusel. V následujících minutách se hrálo především ve středu hřiště, oba týmy pozorně bránily a těžko se dostávaly do soupeřovo vápna.

O správné fotbalové vzrušení se postarali Jihočeši v poslední pětiminutovce. Nejprve se zastřeloval Poborský, jehož pokus skončil metr a půl nad břevnem. Před koncem první půle to zkoušel Poborský ještě dvakrát, gólmana Púchova ale výrazněji neprověřil. Dva dobře vyhlížející střelecké pokusy ze střední vzdálenosti si připsali také Vozábal s Adamem, ani jednomu ale nebylo přáno a míč z jejich kopaček štěstěně odrazili obránci soupeře.

Do druhého poločasu domácí prostřídali (přišli Mezlík, Němec, Dvořák a Belej) a púchovský trenér vyslal na hřiště téměř kompletně pozměněnou jedenáctku. Obraz hry se tak výrazně změnil, fotbalovějším a aktivnějším týmem bylo Dynamo, hosté ale hrozili z rychlých protiútoků. V 50. minutě přišli velké chvilky útočníka Faldyny. Nejprve jeho střelu pod břevno bravurně vyrazil hostující brankář a z následného rohového kopu mohl opět Faldyna skórovat po hlavičce Mezlíka. Míč z hlavy testovaného obránce už už směřoval do odkryté branky, avšak Faldyna jej tečoval tak nešťastně, že míč přeletěl horní tyč púchovské branky.

Jihočeši svůj tlak stupňovali a po hodině hry se dočkali zaslouženého vedení. Po jasném faulu na Mrkvičku proměnil pokutový kop veterán Josef Němec. O pár minut později přišly i velké šance Púchova. Po rycjlém brejku nejprve bravurně zasahoval Křížek a následná dorážka z velkého úhlu skončila na boční síti. V následujících minutách se hra opět vyrovnala a k vidění byla velká nepřesnost na obou stranách. Víc než na hru se oba týmy zaměřily na diskuze a míč se tak dlouhé minuty pohyboval od vápna k vápně.

Když už se zdálo, že se hrstka nejvěrnějších fanoušků další branky nedočká, zaúřadoval střídající Ivo Táborský. Pět minut před koncem vybojoval již téměř ztracený míč a následně předložil míč zcela volnému Petru Faldynovi, na kterého zívala opuštěná branka Púchova. Exkunovický kanonýr se nemýlil a pohodlně zvýšil na 2:0. V posledních minutách a ani v krátkém minutovém nastavení se již nic nestalo a Jihočeši si tak mohli připsat na své konto druhou výhru během zimní přípravy.