Čtvrté domácí utkání, čtvrtá výhra. Dynamo porazilo Frýdek-Místek 3:1, kdy o výhře černobílých rozhodl v padesáté minutě Ivo Táborský. Poslední branku přidal střídající Jindřich Kadula. Po většinu času byli domácí lepším týmem a za vítězstvím si šli od prvních minut. Skóre utkání otevřel Michal Klesa, ještě v prvním poločase srovnal Martin Slaninka. V dalším kole jede Dynamo do daleké Ostravy.

Jihočeši nastoupili do čtvrtého domácího utkání sezony ve stejné sestavě jako v minulém kole, naopak trenér Frýdku – Místku udělal několik změn. Tou zásadní byla změna brankáře, v útoku dostala příležitost dvojice Stratil – Vyskočil. Už v prvních pěti minutách nastřelily oba týmy brankovou konstrukci. Nejprve centr Táborského neproměnil zblízka Richard Kalod, následnou dorážku do poloodkryté branky nasměroval Pavel Novák do tyče. Z akce na druhé straně vybojoval Frýdek volný přímý kop a po něm hlavičkoval Martin Vyskočil do břevna. Útočilo se dál, po hezké individuální akci zakončoval Richard Kalod levačkou těsně vedle.

Radovat se z úvodní branky zápasu mohli domácí příznivci po deseti minutách hry. Kalod založil akci, předal míč Petru Benátovi, který přiklepl Michalu Klesovi. Pravý obránce Dynama se krásně uvolnil a prostřelil Štěpanovského – 1:0. Slezanům stačilo na vyrovnání jedenáct minut. Centr z levé strany od Tomáše Hykela našel hlavu Martina Slaninky, který šikovně usměrnil míč za Křížka – 1:1. Vrátit Dynamu vedení mohl hrotový útočník Kalod. Míč mu hezky sklepl Ivo Táborský a domácí útočník se rozmýšlel, co s míčem, ale nezvolil dobré zakončení. Přímý kop Táborského vedoucí branku nepřinesl, tudíž se šlo do kabin za remízového stavu.

Druhý poločas začalo Dynamo gólovou šancí. Jiří Funda se krásně uvolnil a pronikl do vápna, naservíroval přesně míč Adriánu Čermákovi, který dával z první do odkryté branky. Naneštěstí pro domácí, nastřelil jednoho z hostujících hráčů před brankou. Jihočeši se radovali z druhé branky padesáté minutě. Patrik Čavoš přesně našel Iva Táborského, který utěšenou střelou na zadní tyč překonal Štěpanovského – 2:1.

Frýdeckomístečtí neměli moc možností o srovnání, dvakrát to z velké vzdálenosti zkoušel Nicolas Šumský. Na druhé straně nepřesně centroval aktivní Michal Klesa a vše spělo k výhře Dynama. A ta byla orazítkována v závěru. Na rohový kop Frýdku přiběhl i brankář a z následného brejku dal do prázdné střídající Jindřich Kadula - 3:1.

David Horejš (trenér Dynama): „Jsem nesmírně rád, že jsme vyhráli i čtvrtý domácí zápas. Byli jsme na soupeře dobře připraveni. Vstup do zápasu nám vyšel náramně, i když jsme první šanci nedali. Po Klesově gólu jsme se ale zatáhli a první branka nám paradoxně uškodila. Zbytek prvního poločasu jsme dohrávali v křeči. O poločase jsme zvedli v kabině hlas a za druhou půli musím kluky pochválit. Dostali jsme se znovu do vedení, pak jsme měli i další šance a výborně jsme drželi míč. Frýdek jsme skoro do ničeho nepustili a myslím, že zaslouženě zvítězili.“

Miroslav Nemec (trenér Frýdku-Místku): „První poločas jsme sice inkasovali první, ale zaslouženě jsme vyrovnali a mohli přidat i druhý gól. Ve druhé půli jsme ale o zápas přišli po školácké chybě, která rozhodla zápas. Pak už si soupeř zkušeně hlídal vedení. Budějovice prokázaly, že mají propracovanou hru, dobrou defenzivu a vyhrály zaslouženě.“