Fotbalisté Dynama České Budějovice si připsali druhou výhru v přípravě, když na hřišti rakouského třetiligového týmu Stt. Florian vyhráli 2:0. O góly Jihočechů se rovnou měrou podíleli Pavel Mezlík a Michal Kaňák.

Během příjemného letního podvečera se hrál na stadionku rakouského St. Florianu pohodový zápas s množstvím šancí především na straně budějovického celku. Jihočeši působili proti soupeři hrající třetí rakouskou ligu velmi dobrým dojmem a prakticky v celém průběhu utkání se dostávali do dobrých střeleckých pozic. První branka utkání přišla tři minuty před koncem poločasu, kdy po zdánlivě poklidném postupném útoku vyslal Petr Benát směrem k Pavlu Mezlíkovi krásnou kolmou přihrávku mezi obránce a nabíhající útočník Dynama se křížnou střelou nemýlil - 0:1.

Do druhého poločasu trenér Dynama Jaroslav Šilhavý značně prostřídal, přesto byli Jihočeši stále výrazně aktivnější a byli to právě oni, kdo se dostával do zakončení. Druhou branku v zápase přidal v 68. minutě Michal Kaňák, který se efektivně zpracoval další z kolmých přihrávek a po svém následném samostatném úprku nadvakrát překonal vybíhajícího rakouského gólmana. I v dalších minutách byli fotbalisté Dynama lepším celkem, další branku již ale vstřelit nedokázali.

Jaroslav Šilhavý (trenér Dynama): "Po sérii zápasů s kvalitními soupeři jsme uvítali konfrontaci s týmem z nižší soutěže. Zatímco ve všech předchozích zápasech nám soupeři prověřovali především defenzivní činnost, tentokrát si naopak hodně zahrála ofenziva. V průběhu zápasu jsme si vytvořili mnoho šancí a je jen škoda, že jsme dokázali vstřelit jen dvě branky. Zápas ale hodnotím velmi kladně, na hráčích byla patrná únava a bylo vidět, že měli po náročné přípravě těžké nohy."