Českobudějovickému Dynama se vůbec nepovedla generálka na SYNOT ligu, když doma podhlela třetiligovému Regensburgu 1:3. Jihočeši měli dobrou úvodní desetiminutovku, pak ale začal úřadovat německý soupeř a Dynamo toho moc nenabídlo. Na konečných 1:3 snižoval až v závěru Michal Škoda svým prvním gólem v černobílém dresu.

Utkání začalo s půlhodinovým zpožděním, jelikož německý celek dorazil do jihočeské metropole pozdě. Úvod zápasu patřil Dynamu. Hned v první minutě mohl po Fundově přízemním centru skórovat Hora, ale míč se od jeho kopaček odrazil několik centimetrů vedle levé tyče. Jenže z aktivního úvodu nevytěžili domácí nic a naopak se radoval Regensburg. V 11. minutě se Lengyel zapomněl u svého vápna, tudíž za zbytkem obrany Jihočechů zůstali nekrytí dva soupeři. Aias Osman dostal přihrávku, předal míč Fabianu Trettbachovi, který dostal míč do sítě.

Uběhlo dalších dvanáct minut a opaření Jihočeši inkasovali podruhé. Kolmici do vápna dostal Trettenbach, přihrávkou pod sebe našel nekrytého Stanislava Herzela, jenž vymetl dolní růžek Křížkovy svatyně. Záhy mohli domácí snížit, ale Kalod po Benátově pasu v úniku trefil jen gólmana a z následného rohu hlavičkoval Herzán pouze do tyče. Do kabin tak šly oba celky za stavu 2:0 pro německý třetiligový tým.

Po pauze Dynamo přidalo, ale žádný valný efekt to nemělo. SSV Jahn totiž v 56. minutě přidal třetí gól, když po centru z pravé strany neuhlídali Podstavek s Novákem Aiase Osmana, jenž bez problémů pokořil Křížka. To byla pro Dynamo definitivní pohroma. Svěřencům Luboše Urbana nefungovalo nic a byli v křeči. Naopak Regensburg hrál v pohodě, vycházelo mu všechno. Další šanci měl hostující Michel, ale Křížek se vyznamenal. Alespoň korekce skóre se Jihočeši dočkali v 81. minutě, kdy z pravé strany nacentroval Dvořák a nekrytý Michal Škoda hlavou zaznamenal první gól v dresu Dynama. V závěru se černobílí ještě snažili o tlak, ale ten byl jen platonický a hosté si s ním poradili. Českobudějovičtí tak prohráli v generálce s Regensburgem 1:3.

Luboš Urban (trenér Dynama): „Byl to náš nejhorší zápas v přípravě. Při tom úvod nebyl špatný, prvních deset minut vypadalo solidně. Pak ale stupidním prvním gólem se všechno zbortilo. Se Slavií jsme prohráli 0:3, ale kluky jsem nijak nekritizoval. Dnes snad ani není, co hodnotit. Soupeř byl silný na míči, silný v kombinaci, přehrával nás ve všem. Sice jsme si řekli, že kádr je prozatím asi uzavřený, ale potřebujeme posílit. Po první půli bych vystřídal devět hráčů…Sice už jsme žádné přípravné utkání hrát nechtěli, ale budeme si muset v úterý večer něco zahrát, abychom dali nějaký gól a dostali se do pohody. Musíme se z toho poučit a zamotali jsme tím hlavu sobě i možná soupeřům, kteří se na nás byli podívat. Věřme, že po špatné generálce přijde dobrá ligová premiéra.“