Druhá výhra juniorky v řadě, podruhé s nulou

3.10.2016, Pavel Kortus ml.

Druhá výhra juniorky v řadě, podruhé s nulouJuniorka v průběhu podzimu nabrala formu. Podruhé v řadě zvítězila 2:0 a podruhé se jí tedy podařilo udržet čisté konto. Po skalpu Hradce Králové si černobílí mladíci tentokrát dojeli do body do Jablonce, kde po gólech Kadlece a Bálka z první půle zvítězili o dva góly.

9, pondělí 3.10.2016, 14:00, Areál Břízky, (100 diváků)
Jablonec
Jablonec
Valeš – Štěpánek (74. Haitl), Tichý, Hanousek, Díl (79. Jelínek), Soukup (66. Pleštil), Šedý, Bazal, Vitkovič, Vencbauer (66. Schön), Bělina (68. Žemba).
0

SK Dynamo
SK Dynamo
Rotbauer – Škoda, Tomášek, Frnoch, Vaněk - Kadlec (76. Fišer), Hric (C), Křiváček, Krejčí (76. Blažek), Bálek - Švantner.
2

Poločas: 0:2 , Branky: 18. Kadlec, 42. Bálek, ŽK: Vitkovič, Bazal - Blažek, Rozhodčí: Vít – Blažej, Vlasjuk.

Komentář

Juniorka hostů vstoupila do zápasu rázně, brzy zamkla Jablonec i vlastního pokutového území a v 18. minutě se dostala do vedení. Přímý kop z hranice vápna si vzal na starost Kryštof Kadlec a krásnou ranou nedal zkušenému gólmanovi Valešovi v domácí svatyni šanci. Jihočeši ještě několik minutek pokračovali v ofenzivě, brzy ale Baumit přidal a centry do šestnáctky se snažil o vyrovnání. To však nepřišlo. Naopak tři minuty před pauzou přesně zakončil rychlý brejk Lukáš Bálek a Dynamo vedlo na severu Čech o dvě branky.

Druhé dějství se změnilo v marné dobývání branky Dynama. Domácí se snažili vstřelit alespoň kontaktní gól, který by je vrátil do hry. Pozorná obrana Jihočechů ale pohlídala i všechny standardní situace, které si Jablonečtí vypracovali. Brankář Rotbauer tak ani neměl ani tolik těžkých zákroků, ale působil jistě a udržel své letošní první čisté konto. Dynamo tak vyhrálo v Jablonci 2:0 a posunulo se v neúplné tabulce s jedenácti body na dvanácté místo.

© 2003-2017 SK Dynamo České Budějovice, a. s. & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS  |   Google+