Velmi dobré utkání odehrálo Dynama proti vicemistrovi Synot ligy. Jihočeši sehráli se sparťany takřka vyrovnanou partii, rozhodla až trefa talentovaného Patricka Schicka z 72. minuty. První gól Pražanů vstřelil z penalty Aleš Čermák, za černobílé srovnával Jakub Pešek.

Přípravný zápas se vším všudy. Nasazení, dobrá úroveň utkání i početná návštěva. Dynamo absolvovalo druhé přípravné utkání na tréninkovém hřišti Sparty Praha a pro všechny fotbalisty Jihočechů to byla skvělá zkušenost. Šanci znovu dostali testovaní hráči, poprvé v černobílém dresu vyběhl na hřiště Martin Matoušek.

Utkání na tréninkovém hřišti Strahov začalo rozvážně, ze sparťanů bylo cítit, že se jedná o jejich první přátelské utkání v sezoně. Územní převahu měla po celou první půli favorizovaná Sparta, Jihočeši velmi dobře bránili a navíc podnikali rychlé protiútoky. Při jednom z nich se míč dostal k pravému obránci Michalu Klesovi, který dobře vypálil a brankář Pražanů Budínský si musel dát při střele velký pozor. Překvapivě více šancí měli Jihočeši, po přímém kopu Jiřího Fundy z pravé strany jenom těsně vedle hlavičkoval Čermák. Aktivní byla znovu pravá strana vedená Klesou a Peškem, hned několik centrů letělo na hrotového útočníka Kaloda, jenže dobře pracovala i sparťanská stoperská dvojice. Za domácí nepřesně pálil Matějovský či Konaté, zřejmě největší šanci poločasu spálil Costa.

Nešťastně začal druhý poločas pro svěřence Davida Horejše. Nejprve přečíslení dobře nevyřešil Richard Kalod, na druhé straně nařídil sudí po faulu Jiřího Fundy přísnou penaltu. Tu bezpečně proměnil Aleš Čermák a Sparta šla do vedení – 1:0. Vyrovnání se Dynamo dočkalo necelých dvacet minut před koncem zápasu. Krásný balon za obranu vyslal Adrián Čermák a Jakub Pešek dokázal přelstít Budinského v brance - 1:1. Bohužel, vyrovnaný stav netrval dlouho. Po hezké individuální akci se trefil Patrick Schick a Sparta znovu vedla – 2:1. Pro hráče v černých dresech mohlo být ještě hůře, naštěstí z volného přímého kopu trefil Mareček břevno. Šance na srovnání byly, jenže chyběla větší zkušenost v předfinální fázi. Krásnou akcí se prezentoval Kadula, nepodařil se mu až následný centr. Další šance zápas nenabídl, Dynamo po velmi dobrém výkonu padlo na Spartě 1:2.