Šest branek, dalších spoustu velkých příležitostí. Dynamo uhrálo v divokém utkání v Sokolově remízu, kdy muselo od 56. minuty dotahovat dvoubrankovou ztrátu. Tu dokázal smazat dvěma brankami stoper Jakub Hric, první branku vstřelil Richard Kalod.

Do sestavy se po zranění vrátil Ondřej Karafiát, na lavičce náhradníků pro tentokrát zůstal kapitán Benát. V první minutě utkání zbytečně dohrál Machek Šimáka a obdržel od sudího Orla žlutou kartu. Baník začal utkání aktivně a vytvořil se dvě dobré možnosti. Tu první srazil Lima na roh, ve druhé vychytal Manziu Křížek skokem k tyči. Dynamo dokázalo také zahrozit, ale Jurdík ani Funda nevyřešili své nadějné situace dobře. Dynamo hrálo takticky velice vyspěle a Baník k ničemu nepouštělo. Naopak přecházelo často do brejků, z čehož pramenil i první gól do sítě Jaroslava Belaně. Pešek z těžké pozice skvěle nacentroval přes dva hráče přesně na nohu Richarda Kaloda, který nenápadnou střelu překvapil domácího brankáře – 0:1. Na pravé straně se dobře jevil Jakub Pešek, autor asistence u první branky. Na pozici defenzivního štíta výborně pracoval Karafiát. Ve 34. minutě bylo bohužel vyrovnáno. Roh odvrátil Hric pouze k Lukáši Poučkovi, který z první nedal Křížkovi šanci – 1:1. Pro Jihočechy mohlo být o pár chvil ještě hůř. Přetažený centr Machka hlavičkoval Tůma do tyče. Baníku se podařilo do konce poločasu otočit vývoj utkání. Centr z pravé strany hlavičkou zakončil do sítě Dynama Manzia - 2:1.

Po poločase oživil hru střídající Benát, kdy nahradil Fundu. Obrovskou příležitost měl v úvodu druhé půle Manzia. Po centru z levé strany trestuhodně minul. Srovnat mohl střídající Benát hned dvakrát. Vždy dostal odražen balon, ale ani jednou ho nedokázal správně trefit. Na druhé straně dostal dlouhý míč Manzia, předal ho před prázdnou branku Poučkovi, který se podruhé v zápase prosadil – 3:1. O snížení se pokoušel Kalod, po centru Dvořáka vyrazil jeho hlavičku Belaň nad. Ještě blíže snižující brance byl Šimák. Tvrdou střelou levou rozezvučel pouze tyč. Za domácí mohl dovršit hattrick Manzia, zakončení do odkryté branky nůžkami skončilo těsně vedle. Drama utkání zařídil v 75. minutě Jakub Hric. Po parádním centru od Šimáka prostřelil Belaně – 3:2. Euforie Jihočechů nastal v 79. minutě. Roh Benáta na přední tyč usměrnil za záda Belaně opět Jakub Hric - 3:3. V utkání už další branka nepadla, takže Dynamo bralo bod za remízu 3:3.

František Cipro (trenér Dynama): "Mám rozporuplné pocity, poněvadž jsme sem jednak přijeli vyhrát a jednak jsme vedli 1:0. Vše se pro nás vyvíjelo dobře. Domácí měli problémy především v zadních řadách. Najednou jsme ale inkasovali ze standardní situace a v tu chvíli to s námi začalo být špatné. Sokolov přidal další dvě branky. Vzhledem k tomu, že jsme už prohrávali o dvě branky, mohu být s remízou spíše spokojený."

Daniel Šmejkal (trenér Sokolova): "V kontextu průběhu utkání jsem z výsledku zklamaný. Nepovedl se nám vstup do utkání, zatímco soupeř hrál dobře, organizovaně. Rovněž nám nevyšel ani závěru zápasu, kdy jsme zbytečně ztráceli balony, z čehož plynuly inkasované branky. Na druhou stranu jsme poté, co jsme inkasovali, zvedli hlavu a hráli dobrý fotbal. Stav 3:1, který jsme drželi, sice vypadal hezky, ale nestačilo to."