Ve třetím přípravném utkání na novou sezonu Dynamo uhrálo lichotivou remízu 0:0 s pražskou Slavií. V sestavě Dynama se protočily dvě jedenáctky a obě předvedly zodpovědný výkon. Velkou příležitost na strhnutí výsledku na stranu černobílých měl Patrik Čavoš, na druhé straně trefili břevno van Buren a Musa. Příští středu čeká Dynamo Viktoria Plzeň.

Trenér David Horejš rozdělil hráče na dvě poloviny, obě odehrály shodně jeden poločas. Slavia přivezla do Benešova silný výběr, v základní sestavě nechyběla jedna z novodobých posil Ruslan Roťan. Favorit zápasu vstoupil do utkání zhurta. Už v první minutě spálil velkou příležitost Škoda, když nevyužil prodlouženého centru z pravé strany a z voleje napálil míč nad. Zanedlouho zakončoval i Hušbauer, ale ani on nezamířil přesně.

Jihočeši se osmělili v devatenácté minutě. Wermke šikovně vypíchl soupeři míč a pádil dopředu. Předal balon Mashikemu, který se dokázal sám uvolnit a vystřelit do připraveného Laštůvky. Své dovednosti ukázal i rychlý Mingazov, jehož slabou střelu zastavil jistým zákrokem Staněk. Ani černobílí nezůstali pozadu, Pešek se prezentoval dobrou střelou.

I druhý poločas se nesl ve vyrovnaném duchu, mistr uplynulé nejvyšší soutěže neprokazoval pozici papírového favorita. Velkou šanci na otevření skóre utkání měl Jindřich Kadula, ale z těžkého úhlu nedokázal vyběhnutého Kováře pokořit. Po něm spálil stoprocentní šanci střední záložník Patrik Čavoš. Mladík Řehoř dal šikovně pod sebe a Čavoše ve velké příležitosti dobře vychytal Kovář.

Sešívaní se mohli dostat do vedení po hodině hry. Nizozemec Mick van Buren natáhl z dvaceti metrů a tvrdou střelou nastřelil břevno. Postupem času začínala být Slavia lepším týmem a vypracovávala si gólové příležitosti. Se střelou na přední tyč si Křížek poradil, dělovku Musy zastavilo až znovu břevno. Více utkání v Benešově nepřineslo, Dynamo uhrálo se Slavií dobrou remízu 0:0.