Zápas SK Dynamo - Hr. Králové

První domácí výhra v sezoně stále za to! Jihočeši na Střeleckém ostrově jasně předčili Hradec Králové a po zásluze vyhráli velkým rozdílem 4:0. Vše začal již v 8. minutě Jindráček, který dorazil za bezmocného Poštulku Tejmlovu ránu. Deset minut po začátku druhého poločasu zvyšoval po přihrávce Tibenského Babka, jehož nádherná rána znamenala vedení 2:0. Hned v 60. minutě pak Valachovič po velkém sólu předložil míč Přibylovi a bylo to již o tři góly. I čtvrtá branky z 80. minuty stála za to. Babka přihrál míč Vyskočilovi, jehož lob z dobrých pětadvaceti metrů překvapil hostujícího gólmana - 4:0.

Pavel Tobiáš (trenér Č. Budějovic): Fotbal se rozhoduje před brankami a tam jsme byli důraznější než soupeř. Z pěti šancí jsme dali čtyři góly a to také rozhodlo. V jiných zápasech jsme třeba měli také pět šancí, ale gól jsme vůbec nedali.