Zápas SK Dynamo - Hr. Králové

Fotogalerie

Pavel Tobiáš (trenér Dynama): "Utkání jsme začali velice dobře a hráli jsme aktivně dopředu. Jenže po prvním protiútoku soupeře po lajdácké práci celé obrany jsme dostali gól. Pak jsme měli stále trvalý tlak a příležitosti. Jenže opět selhala celá obranná čtyřka a podruhé jsme inkasovali. První poločas jsme dohrávali v útlumu. O poločasové přestávce jsem hráčům říkal, že takové zápasy mohou přijít, ale že je to neomluvitelné. Řekli jsme si, že když se takového lajdáctví a nepřipravenosti hráčů vyvarujeme, tak zápas můžeme klidně otočit. Druhý poločas jsme začali dobře, dokázali jsme snížit na 1:2 a měli jsme opět trvalý tlak. V této době se ale nechal úplně zbytečně vyloučit Tenkl, čímž nám naboural plány posílit ještě v závěru zápasu ofenzivu. Trochu jsme tedy přibrzdili, ale přesto dokázali hráči v deseti vyrovnat. Nakonec ještě v 93. minutě měl Rein stoprocentní šanci, kdy zcela sám na malém vápně těsně minul branku. To utkání jsme nakonec mohli tedy i zvítězit."