Jihočeské derby mezi Dynamem a Táborskem skončilo nerozhodně. Domácí fotbalisté od 20. minuty vedli díky brance Lukáše Havla 1:0, avšak hosté v samém závěru zápasu vyrovnali na konečných 1:1.
This text will be replaced

Dynamo v jihočeském derby remizovalo s Táborskem (14. května 2017)

Dlouho to vypadalo, že Dynamo stejně jako na podzim získá tři body za výhru 1:0. Jenže v poslední minutě utkání napálil míč střídající Antonín Presl a bylo srovnáno. Dynamo po většinu času kontrolovalo hru, ale o všechny body přišlo až v závěru. Jediným domácím přesným střelcem byl hlavičkující Lukáš Havel. Ve čtvrtek hostí Dynamo Vlašim.

Zklamaní Havel s Křížkem marně hledali slova (14. května 2017)

Křivda, rozčarování, frustrace. Fotbalisté českobudějovického Dynama přišli v jihočeském derby o výhru nad Táborskem v poslední minutě. Po gólu Lukáše Havla sice svěřenci Davida Horejše vedli 1:0, ale Presl v závěru vyrovnal. "Rozhodčí nám neuznali regulérní gól a měli jsme kopat penaltu," shodují se Lukáš Havel se Zdeňkem Křížkem. Ale nejen oni. Rozhořčení byli všichni domácí hráči i trenéři.

Fanoušek Jan Žižka moc rád přispěl na dobrou věc (15. května 2017)

Projekt Dynama na podporu Centra Bazalky vyvrcholil při nedělním derby proti Táborsku. Domácí nastoupili ve žlutých dresech s logem Bazalky a se speciálními jmenovkami. Dresy zakoupili jak fanoušci, tak i hráči či trenér David Horejš. Celý výtěžek putoval do neziskové organizace.