V uplynulém víkendu se žádný bývalý fotbalista Dynama v zahraničí neprosadil. V zápasech svých týmů se stále nepředstavili Drobný, Lafata a ani Dobrotka. Za Slovan Bratislava nenastoupil ani Jaroslav Chlebek, který byl v minulém kole vyloučen. V české první lize odehrál celý zápas v dresu Příbrami Miloslav Penner, brněnský David Horejš nenastoupil a zápas Jablonce s Mostem, ve kterém se mohl objevit Vlado Pončák, byl odložen. V ČFL se objevilo šest hráčů Dynama hostujících v jiných týmech...

ZAHRANIČÍ (hráči, kteří odešli z Dynama přímo do zahraničí)

David LAFATA (Škoda Xanthi /Řecko/)
Xanthi sice na hřišti Egalea prohrálo 2:3, přesto si ale udrželo vedoucí pozici řecké ligy. Útočník David Lafata se na hřišti neobjevil. V příštím kole se Xanthi doma představí s osmou Larissou.
Statistiky: 4 zápasy - 162 minut - 0 gólů - 0 žlutých karet

Jaroslav DROBNÝ (Fulham FC /Anglie/)
Ve víkendovém pohárovém zápase s WBA se Jarda do branky Fulhamu opět nedostal. Podle klubového webu Fulhamu bude ještě nějaký týden trvat, než se český brankář dostane do požadované formy a objeví se alespoň na střídačce A-týmu.
Statistiky: 0 zápasů - 0 minut - 0 žlutých karet

Miroslav SEMAN
(Nea Salamis /Kypr/)
Již třetí zápas v řadě fotbalisté Salamisu nezvládli a prohráli doma s Enosisem 0:2. Díky této porážce klesli již na desáté místo čtrnáctičlenné tabulky kyperské ligy. V příštím kole Salamis nastoupí na hřišti posledního APEP Kyperounda.
Statistiky:
7 zápasů - 630 minut - 0 žlutých karet

Jaroslav CHLEBEK (Slovan Bratislava /Slovensko - 2.liga/)
V domácím duelu se Sence se kvůli červené kartě na hrací ploše neobjevil. Jeho spoluhráči přesto dokázali díky brance v 90. minutě zvítězit 2:1 a posunuli se na páté místo tabulky. V příštím kole se Slovan představí na hřišti Trnavy B.
Statistiky: 10 zápasů - 781 minut - 2 góly - 1 žlutá karta - 1 červená karta

Martin DOBROTKA (Rimavská Sobota /Slovensko - 2.liga/ - hostování)
V druhém zápase v řadě uhrála Rimavská Sobota bezbrankovou remízu - tentokrát s Lučencem. Ani v tomto zápase se ale Martin Dobrotka na hřišti neobjevil.
Statistiky: 7 zápasů - 630 minut - 1 žlutá karty

Fotbalisté Dynama hostující v českých týmech

I. LIGA
Miloslav PENNER (Příbram)
Příbrami nedělní zápas s Viktorií Plzeň nevyšel. Ve vyrovnaném zápase se radovali Západočeši, když zvítězili po boji 2:1. Miloslav Penner odehrál celých devadesát minut a byl jedním z nejlepších obránců Příbrami v tomto duelu.
Statistika: 6 zápasů - 531 minut - 1 žlutá karta

David HOREJŠ (Brno)
Brno vedené novým trenérem nestačilo na Olomouc a prohrálo 2:3. David Horejš se na hrací ploše neobjevil.
Statistika: 7 zápasů - 463 minut - 2 žlutá karta - 1 červená karta

Vladimír PONČÁK (Jablonec)
Duel mezi Jabloncem a Mostem byl kvůli karanténě mosteckých hráčů odložen...
Statistika: 2 zápasy - 180 minut - 0 žlutých karet

III. LIGA
Lukáš BEER
(Střížkov/Bohemians Praha)
Lukáš Beer odehrál na pravém kraji obrany celých devadesát minut - jeho tým vyhrál v Teplicích nad místní rezervou 2:0.
Statistika: 7 zápasů - 630 minut - 2 žluté karty

Jan PINTER (Strakonice)
V zápase s Karlovými Vary (2:3) odehrál na pravém kraji obrany celý zápas.
Statistika: 6 zápasů - 495 minut - 2 žlutých karet

Jakub SKÁLA (Břevnov)
V zápase se Jabloncem B (1:0) nenastoupil.
Statistika: 3 zápasy - 270 minut - 0 žlutých karet

Jiří KLADRUBSKÝ (Prachatice)
Na pravém kraji obrany odehrál se Slavií B celý zápas. Prachatice vybojovaly tři body za vítězství 3:1.
Statistika: 7 zápasů - 630 minut - 1 žlutá karta

Stanislav ROŽBOUD (Prachatice)
Se Slavií B (3:1) odehrál celých 90 minut. Působil na pravém kraji zálohy.
Statistika: 7 zápasů - 603 minut - 0 žlutých karet

Lubomír MYŠÁK (Prachatice)
Čtvrtou žlutou kartu si do statistik připsal v zápase s Prachaticemi Luboš Myšák. V zápase se Slavií odehrál celých devadesát minut.
Statistika: 5 zápasů - 419 minut - 2 góly - 4 žluté karty

Radek KREJČÍK (Střížkov/Bohemians Praha)
V Teplicích se v dresu Střížkova neobjevil.

Martin SMÍŠEK (Strakonice)
V Karlových Varech odehrál celých devadesát minut, střelecky se ale neprosadil a byl u porážky 2:3.
Statistika: 3 zápas - 245 minut - 1 žlutá karta - 1 červená karta