Veleúspěšnou jarní část sezony prožívá Marila Příbram pod vedením Pavla Tobiáše, kterému na levém kraji obrany vypomáhá i řízný obránce Dynama Miloslav Penner. Tým ze středu Čech se posunul již na osmé místo tabulky nyní již s velkou pravděpodobností nebude bojovat na chvostu tabulky o udržení první ligy. V zahraničí dostali po gólu Seman i Drobný, veselejší byl ale mladší kolega, který se zasloužil o remízu 1:1. Martin Vozábal do zápasu Xanthi s Iraklis nezasáhl.

ZAHRANIČÍ (hráči, kteří odešli z Dynama přímo do zahraničí)
Martin Vozábal (Škoda Xanthi /Řecko/)
V zápase s Iraklis (1:0) nenastoupil. Jeho tým se po domácí výhře drží na čtvrtém místě tabulky a má nakročeno do poháru UEFA.
Statistiky: 10 zápasů - 404 minut - 1 žlutá karet

Jaroslav Drobný (Panionios Atény /Řecko/)
Odehrál druhé utkání po operaci kolena. Jedinou branku v zápase s Kallithea obdržel v 18. minutě, jeho spoluhráči dokázali s devátým týmem tabulky srovnat krok v 29. minutě a udrželi se tak na desátém místě tabulky.
Statistika: 22 zápasů - 2051 minut - 1 žlutá karta

Miroslav Seman
(Nea Salamis /Kypr/)
Po dlouhé přestávce kyperské ligy se Salamis utkal s AEK Larnaca a opět (již potřetí v řadě) prohrál. Miroslav Seman odehrál celých devadesát minut a v 74. minutě dostal jedinou branku utkání. Jeho týmu patří páté místo tabulky.
Statistiky: 24 zápasů - 2160 minut - 1 žlutá karty

I. LIGA
Miloslav PENNER
(Příbram)
Příbram se stala hitem jarní části sezony. Nyní o víkendu svěřenci Pavla Tobiáše vyhráli na hřišti Drnovic 1:0 a Miloslav Penner odehrál na levém kraji obrany celých 90 minut. V 67. minutě uviděl žlutou kartu. Příbram se díky skvělému jaru vyhoupla již na osmou příčku tabulky!
Statistika: 6 zápasy - 540 minut - 2 žluté karty

II. LIGA
Zdeněk KŘÍŽEK
(Tatran Prachatice)
V zápase s Žižkovem odchytal celých 90 minut a překonal ho pouze v 67. minutě domácí Buryan. V průběhu zápasu také uviděl žlutou kartu.

Aleš MATOUŠEK (Tatran Prachatice)
Na hrotu útoku odehrál celý zápas. V utkání, ve kterém Prachatice tahali za kratší konec, se do zakončení prakticky vůbec nedostal.