O víkendu 7. a 8. prosince proběhl v nové nafukovací hale na Složišti turnaj fotbalových přípravek ročníků 2005 a 2007. Starší kategorii ovládli fotbalisté Sparty, mladší pak fotbalisté Slavie.

Turnaj U9 (Ročníky 2005) - sobota 7. prosince

Trenér Dynama Petr Čížek: "Turnaje se zúčastnila až na Slavii Praha špička přípravkového fotbalu. Myslím si, že pro všechny týmy to byla v letošním roce jedna z nejlepších konfrontací sil.V turnaji každý tým odehrál 9 x 17 minut, což znamenalo, že si každý musel doslova sáhnout na dno svých sil.  Rád bych poděkoval všem za spolupráci při organizaci turnaje."

10. Most            4    20:52

Nejlepší hráč: Martin Zentrich (Sparta Praha)
Nejlepší střelec: Arsen Vitarigov - 20gólů (Sparta Praha)

Turnaj U7 (Ročníky 2007) - neděle 8. prosince

Trenér Dynama Petr Požárek: "Musím pochválit všechny účastníky turnaje, kteří hráli fair-play a dělali radost svým trenérům a rodičům. Vítězná Slavie byla o třídu lepší než ostatní týmy. Naše výkony musím rozdělit do dvou výkonnostních skupin. Borci hrající za tým Dynama mě nadchli svým nasazením a bojovností. Fotbalovost doženeme pravidelným tréninkem. Vyzdvihuji výkon Vorla a Zevla. Hráči hrající v turnaji pod názvem Jihočeský fotbal předvedli, tak 20% nasazení, které mají během tréninku. Od toho se odvíjel i úvodní zápas s vítěznou Slavií. Poté mohli získat i druhou příčku v turnaji, ale nechali si utéct vedení 2:0 s Bohemians (5. místo), prohráli 3:2 a remizovali s druhou Slavií 2:2, kdy minutu před koncem vedli 2:1. Tyto momenty poukazují na špatné soustředění. Ale jedním dechem dodávám, že jde o děti, kteří mají před sebou zhruba 10 let tréninku, kde by se měly všechno podstatné naučit. Takže z tohoto pohledu beru turnaj jako perfektní srovnávací trénink, který probíhal v našich domácích podmínkách. Zároveň bych chtěl pochválit mladé a nadějné rozhodčí (Koranda a Kříž), kteří to zvládli s absolutní grácií!"

Trenér SK Slavia Praha Petr Silovský: "Turnaj byl perfektně připraven, nebyly zde žádné prostoje, a proto opět na jaře rádi přijedeme. Děkujeme."

9. Strakonice                  0     8:63
Nejlepší hráč a střelec byl z klubu SK Slavia Praha.
Nejlepší brankář byl zvolen ze Strakonic.

Rozsáhlou fotogalerii z nedělního turnaje naleznete na facebooku SK Dynamo ČB ZDE.