Blízko na dosah byly body pro ligový starší dorost v utkání s Baníkem Ostava, nakonec se ale Dynamo vrací s prázdnou. Černobílí vstoupili do utkání velmi dobře, plnili taktické pokyny a eliminovali hru bezradných Baníkovců. Výkon se projevil i na poločasovém výsledku, když do šaten šli hosté s jednobrankovým vedení. Úvodní gól zápasu připravil ve 27. minutě svým centrem Švamberg Janouškovi (na snímku). Druhé dějství poznamenaly vynucené změny v poli a Baník poslal na hřiště své dva reprezentanty, kteří se postarali svou aktivitou o otočení výsledku na konečných 2:1. Baník strhl vítězství na svou stranu deset minut před koncem střelou z pokutového kopu. "Byl to zápas podobný tomu v Hradci Králové, je to škoda, protože v prvním poločase jsme domácím nic nedovolovali. Ve druhé půli se ukázalo, že střídající hráči nejsou zatím adekvátní náhradou základní sestavy," přiznal po utkání trenér Miroslav Soukup.

Starší dorost, liga:, Ostrava - Dynamo 2:1, více o zápase