Víkendové zápasy mládeže přinesly vítězství Dynama v nejsledovanějších dorosteneckých kategoriích. Starší ligoví dorostenci vyhráli nad Zlínem díky brance F. Němce 1:0 a z výhry (2:1) se radovali i starší divizní dorostenci, kteří si tak upevnili vedoucí příčku tabulky.

SK Dynamo U19 - Zlín U19 1:0 (0:0)
Branka:
F. Němec z pen.
ČK: 80. F. Němec
Sestava: Jirkal - Dvořák, Novotný R., Nemec J., Malý - Němec D., Tlustý, Kadula (85. Kodras), Čadek - F. Němec, Linhart (10. Radouch, 85.Průcha)
Pavel Tobiáš (trenér): První poločas byl rozháraný. Hráči obou týmů se nemohli dostat do tempa a šanci si vytvořil pouze Zlín. Po přestávkové "domluvě" se ve druhém poločase hrál daleko lepší fotbal a vytvořili jsme si převahu. Po řadě menších příležitostí pronikl do pokutového území Kadula a byl faulován. Pokutový kop proměnil F. Němec. I po penaltě měli naši dorostenci převahu a hlavně z protiútoků i šance. Druhý gól nepadl, a tak jsme o výhru bojovali až do konce. Zvlášť za situace, kdy se v 80. minutě nechal zbytečně vyloučit F. Němec. Po bojovném závěru naši hráči výhru nepustili a zaslouženě si připsali další tři body do tabulky.

SK Dynamo U18 - SKP Č. Budějovice U19 2:1 (1:1)
Branky:
Dudák, Čadek
Sestava: Trnka - Kabele, Vrátil, Dudák, Mravec - Radouch (80. Held), Kuba, Dvořák (46. Čadek), Slavík, Kodras - Šergl (87. Vít), Jindra (77. Vaněk)
Jiří Vlček (trenér): Městské derby přineslo pouze průměrnou kopanou. Hráči SKP si přinesly do zápasu obrovskou bojovnost a domácí byli zaskočeni! Když v osmnácté minutě využil zaváhání domácích obránců Pouzar a dostal hosty do vedení, nevypadalo to vůbec dobře! Naštěstí brzy vyrovnal Dudák a domácí se začali prosazovat. Šergl ve vyložené pozici nastřelil břevno, svoji příležitost nevyužil Slavík. Rozhodnutí přinesla šedesátá druhá minuta, kdy se Šergl uvolnil ve vápně a z jeho přihrávky Čadek vstřelil vedoucí branku. Do konce zápasu jsme ještě nastřelili tyč a břevno Křžovo branky, dvě příležitosti neproměnil Vaněk a tak utkání skončilo těsným vítězstvím.Stínem utkání bylo vyloučení Vrátila po dvou žlutých kartách.

SK Dynamu U17 - Zlín U17 0:2 (0:2)
Sestava:
Maruška - Schloff, Hrabík (50. Straka), Fajtl, Žyla - Růžička, Staněk, Wermke (57. Nerad), Funda (41. Heller) - Schertler (49.Kolafa), Čejka
Ivan Novák (trenér): Na podzim jsme ve Zlíně zvítězili 2:1, a tak nám Zlín porážku vrátil. Byla to porážka zasloužená, protože byli hosté tentokrát lepším týmem. Nám se hra moc nedařila.

SK Dynamo U16 - SKP Č. Budějovice U17 1:2 (1:2)
Branky:
17. Pěnka
Sestava: Sobolík - Vít, Kocar, Šumský, Bednář (64. Svoboda) - Bašta (40. Křiváček), Held J., Pěnka - Hála, Horák, Held M.
Kamil Tobiáš (trenér): Do utkání jsme vstoupili lépe a soupeře půl hodiny do ničeho nepustili. Bohužel jsme dokázali vstřelit pouze jednu branku a soupeř nám do poločasu během dvou minut otočil výsledek. Po změně stran se obraz hry nezměnil a hrálo se jen na polovině soupeře, ale s výsledkem jsme nedokázali nic udělat, ikdyž jsme měli spoustu šancí. Je škoda, že jsme si nedokázali v posledním zápase udržet domácí neporazitelnost.

Motorlet U15 - SK Dynamo U15 3:2 (2:0)
Branky:
Pasecký, Tomášek.
Sestava: Hřebejk - Zajíc, Havel, Tomášek, Hrachovec - Rytíř, Janoch, Řezáč, Máca - Pasecký, Švantner. Do utkání dále nastoupili: Bálek, Houra, Dědič, Steinocher.
Pavel Pulec (trenér): V prvním poločase jsme se prosazovali kombinací, soupeř spoléhal na rychlé protiútoky. Motorletu se podařilo vstřelit dvě branky díky naší nedůslednosti v našem pokutovém území. Naopak naše dvě velké šance zůstaly nevyužity. Hned na začátku druhého poločasu jsme po chybě znovu inkasovali na tříbrankový rozdíl. Poté jsme přešli na systém 3-4-3 a soupeře drželi na jejich polovině. Vytvořili jsme si spoustu šancí a navíc jsme nedokázali proměnit penaltu. Z velkého tlaku jsme vstřelili jen dvě branky což na body nestačilo. Zápas rozhodla naše nedůslednost a malá produktivita při proměňování šancí.

Příbram U14 - SK Dynamu U14 1:2 (0:1)
Branky:
Vymětal, Matas
Sestava: Rotbauer - Štěpánek, Němec, Vacek, Blažek - Vymětal, Škoda, Kándl, Krejčí - Matas, Švantner opakované střídání - Pancíř, Vejsada, Helmich
Martin Wohlgemuth (trenér): "Pohledný zápas se šancemi na obou stranách. V prvním poločasu šli naši hráči sami na brankaře soupeře asi pětkrát, ale vstřelili pouze jednu branku. Ve druhém poločasu se domácí hra zlepšila, jejich hráči si vytvořili mírnou územní převahu. Šance na vstřelení branky však byly na obou stranách. Za předvedenou hru jsme si vítěství zasloužili."

Motorlet U13 - SK Dynamo U13 2:0
Sestava:
Luksch - Řehoř, Vávra, Jáša, Vysušil (31. Doležal) - Brtna (31. Tomek), Procházka, Pfeifer (31. Hric), Rottenborn - Štifter, Chylík (31. Miklas)
Radim Pouzar (trenér): Dnešní utkání ovlivnily dva faktory. Neproměněné šance našich hráčů v prvním poločase a malá, téměř žádná agresivita v osobních soubojích. A pak jsme domácím pomohli, aby nám vstřelili dvě branky a zvítězili.

Příbram U12 - SK Dynamo U12 4:4 (4:1)
Branky:
Lorenc 2, Pileček, Drchal
Sestava: Višvader - Pileček (30. Huttner), Švec, Dolejšek, Horák - Sekyra, Tůma (30.Hofmann), Bárta (30. Marhoun), Strapek (30. Kalousek) - Drchal, Lorenc
Miroslav Šenkýř (trenér): Zápas dvou absolutně rozdílných poločasů. V prvním poločase jsme hráli špatně, nešla nám kombinace. Soupeř si dělal, co ho napadlo. Druhý poločas byl úplně stejný, jenom role se vyměnily. Pro diváka to musel být výborný zápas s dostatkem branek i s průběhem hry.