B-tým staršího dorostu bojujícího o návrat do druhé nejvyšší soutěže zvládl důležitý souboj s Příbramí na výbornou. Na hřišti soupeře vyhrál vysoko 5:0 a udržel si tak první místo tabulky. A-tým dorostu si přivezl bod za remízu na hřišti Pardubic 2:2, oba góly vstřelil reprezentant Kadula.

Pardubice U19 - SK Dynamo ČB U19 2:2 (1:2)
Branky:
Kadula 2
ČK: 15. Jindra (CEB)
Sestava: Jirkal - Průcha, Šlehofer, Nemec J., Malý - Čadek (85. Radouch), Tlustý, Novotný R., Kadula (85. Kodras) - Němec F., Jindra
Pavel Tobiáš (trenér): V hodně kombinovaném složení odjížděl A dorost do Pardubic. S A-týmem zůstali Petráň a Dvořák (mimochodem oba dva zasáhli do hry proti Olomouci) a juniorku doplnili Němec D. a Liška (oba v základní sestavě). Navíc se v týdnu zranil reprezentant Linhart. Utkání samotné začalo v režii našich hráčů. Nejprve Kadula umístil přímý volný kop ze strany tak, že míč prolétl až do branky a za pár minut tentýž hráč dal svůj druhý gól po krásném pasu Šlehofera. Jenomže pak přišla zbytečná žlutá karta pro Jindru za mluvení a vzápětí druhá za předčasné vyběhnutí ze zdi. Poté se ráz utkání změnil. Ve velkém vedru v pravé poledne byla neúčast jednoho hráče výrazně znát a do konce utkání jsme se bránili. Ještě v 1. poločase utekl Čadek, ale v dobré pozici nezakončil. Domácí následně snížili na 1:2. Ve druhém poločase to byl taktický boj. Když už se zdálo, že udržíme 3 body, nařídil rozhodčí penaltu za souboj Nemce s domácím útočníkem. V závěru měli ještě domácí přímý volný kop z hranice pokutového území, ale ten Jirkal bravurně zneškodnil. Nakonec, vzhledem k okolnostem, jsme odjížděli spokojeni s bodem.

1.FK Příbram U18 - SK Dynamo ČB U18 0:5 (0:4)
Branky:
Šergl 3, Radouch, Kodras
Sestava: Trnka - Kabele, Vrátil, Dudák, Mravec - Kodras, Slavík, Dvořák, Radouch - Šergl, Růžička
Jiří Vlček (trenér): Do utkání se sousedem v tabulce jsme šli značně oslabeni. Ze základního kádru chyběli z různých důvodů hned čtyři hráči. Přesto jsme sehráli velmi dobrou partii a posílené domácí jasně přehráli. Hned ve druhé minutě otevřel skóre Šergl, když využil ideální přihrávku Kodrase. Šergl si vůbec v tomto zápase otevřel "střelnici"! Dal tři góly a nastřelil ještě tyč a břevno domácí branky! Druhou naší branku dal po dlouhém výhozu Trnky Radouch v deváté minutě. Ve 29. minutě našel Šergl diagonálou nabíhajícího Kodrase, který bombou překonal Planického potřetí. Domácí byli na dně a navíc jim do šatny po spolupráci s Radouchem přidal Šergl čtvrtou naší branku. Do druhého poločasu domácí hned čtyřikrát vystřídali, ale na vývoj zápasu to nemělo vliv. Dál jsme předváděli kombinační hru, drželi míč a Příbram jsme k ničemu nepustili. Navíc v 55. minutě, po chybě brankaře, Šergl vstřelil svojí třetí branku v utkání a stanovil tak konečný výsledek utkání.

Pardubice U17 - SK Dynamo ČB U17 1:1 (1:0)
Branka:
Čejka
Sestava: Maruška - Schloff, Fajtl, Salivar (41. Kolafa), Žyla - Wermke, Heller (75. Hrabík), Staněk, Funda (70. Straka) - Schertler (41. Nosek), Čejka
Ivan Novák (trenér): V Pardubicích se hrál oboustranně útočný fotbal, který přinesl řadu příležitostí na obou stranách. Z řady možností se trefil pouze Čejka a to stačilo bohužel jen na dělbu bodů.

Příbram U16 - SK Dynamo ČB U16 1:5 (0:2)
Branky:
Šumský, J. Held, Pěnka, Bašta, Hála

SK Dynamo ČB U15 - Mladá Boleslav U15 5:0 (2:0)
Branky:
Pasecký 2, Janoch, Steinocher, Houra

SK Dynamo ČB U14 - Motorlet U14 4:1 (0:1)
Branky:
Vymětal, Škoda, Kándl, Pancíř
Sestava: Helmich - Štěpánek, Škoda, Vacek, Blažek - Vymětal, Kadlec, Kándl, Krejčí - Matas, valter, opakované střídání: Němec, bartoš, Pancíř, Rotbauer
Martin Wohlgemuth (trenér): V prvním poločasu jsme se trápili, přizpůsobili jsme se hře soupeře, a proto jsme se nemohli prosadit. Ve druhém poločasu jsme už hráli podle našich not a svůj výkon korunovali čtyřmi góly.

SK Dynamo ČB U13 - Mladá Boleslav U13 0:2 (0:1)
Sestava:
Luksch - Řehoř, Hric (45. Macák), Vávra, Vysušil (31. Novák) - Brtna (31. Pfeifer), Procházka, Jáša, Rottenborn - Štifter (31. Miklas), Chylík
Radim Pouzar (trenér): Úvod utkání nám vůbec nevyšel a hned v druhé minutě jsme inkasovali po rohovém kopu. Pár minut trvalo, než jsme se dostali do hry a až do konce poločasu jsme byli lepším mužstvem, dobře jsme kombinovali, jen koncovka nebyla dobrá. Druhý poločas jsme se snažili o vyrovnání, ale soupeř dokázal po jednom z rychlých brejků vstřelit druhou branku a zvítězil 2:0. Bohužel, dostáváme v poslední době hrozně laciné branky a těžko branky dáváme.

SK Dynamo ČB U12 - Motorlet U12 0:4 (0:1)
Sestava:
Hodr - Pileček, Sekyra (50. Višvader), Dolejšek, Bárta - Hofmann, Strapek, Marhoun (30. Cepák), Švec (30. Weber) - Tůma (30. Kalousek), Lorenc
Miroslav Šenkýř (trenér): Zápas se pro nás nevyvíjel zas tak špatně, jak vypadá konečný výsledek. První poločas se hrál od jedné branky ke druhé a šance byly na obou stranách. Jenže v závěru poločasu jsme dostali zbytečný gól. Začátek druhého poločasu začal stejně. Jenže jsme nezvládli standardní situaci, dostali druhý gól a pak už byl soupeř lepší. My jsme vrhli vše do útoku, ale soupeř nemilosrdně trestal.