Jediný bod vybojovaly dohromady žákovské B-týmy v Českém Krumlově. Starší žáci museli podstoupit množství soubojů s fyzicky vyspělejšími protivníky, přesto dokázali jejich převahu eliminovat a nepouštěli domácí do žádných šancí. Utkání tak rozhodl okamžik, kdy rozhodčí odpískal nedovolené hraní na zemi a krumlovský Zapletal zblízka prostřelil obranný val černobílých. "Byl to remízový zápas, kluci bojovali, dřeli, ale nestačilo to," přiznal po utkání trenér hostujícího týmu Antonín Bittner.

Mladší žáci odehráli zápas dvou zcela rozdílných poločasů. V tom prvním celkem třikrát inkasovali, ale díky popřestávkovým trefám Holického, Mertla a v poslední minutě Djurova (na snímku) srovnali na 3:3. "Druhý poločas jsme sehráli velmi dobře, začali jsme hrát po zemi. Zápas byl z obou stran vyrovnaný," hodnotil Vladimír Ryneš, trenér mladých fotbalistů Dynama.

Starší žáci B, krajský přebor:, Č. Krumlov - Dynamo 1:0 - více o zápase
Mladší žáci B, krajský přebor:, Č. Krumlov - Dynamo 3:3 - více o zápase