Městské derby odehráli ligoví žáci v neděli na hřišti Čtyřech Dvorů v příjemném počasí a za velmi slušného zájmu diváků. Starší žáci Dynama vlétli na trávník jak hladoví vlci a v 6. minutě vedli už 2:0. Do konce poločasu zatížili konto domácích brankářů (pro zranění musel po třetím gólu do brány náhradník) dalšími dvěma góly a po přestávce se trefili ještě třikrát. Vítězství 7:0 bylo ještě milosrdným výsledkem, nebýt zbrklosti černobílých, zrodil by se dvouciferný výsledek. "Jako už tradičně jsme pět dalších vyložených šancí zavraždili," doplnil jinak spokojený trenér Maruška.

To kouč mladších žáků Novák musel sledoval střelecké trápení svého týmu, který po úvodním náporu domácích převzal s postupem minut iniciativu, ale v zakončení chybělo téměř vše, co bylo potřeba ke vstřelení gólu. Střeleckou nemohoucnost překonal až deset minut po přestávce Jindra Rosůlek, ale to bylo ze strany hostí vše. Když nedal penaltu Paclík, přišla pátá minuta prodloužení, s ní přímý kop vyškrábnutý Halámkou zpod břevna a následná tvrdá dorážka domácího Plojhara, který srovnal na 1:1.

Starší žáci, liga:, Čtyři Dvory - Dynamo 0:7, více o zápase
Mladší žáci, liga:, Čtyři Dvory - Dynamo 1:1, více o zápase

Během týdne přineseme fotogalerii z obou utkání.