Během září se rozbíhají mládežnické soutěže, v nichž má své zástupce i Dynamo. O uplynulém víkendu se nejvíce dařilo mladším žákům U12 a U13, kteří si vysokým rozdílem poradili v jihočeském derby se stejně starými hráči Táborska. Výhru si připsali i starší žáci U14 proti Mladé Boleslavi. Naopak, příliš důvodů k radosti neměly celky mladšího dorostu, které se střetly s pražskou Duklou.

Mladší žáci prožívají vydařený start sezony. Týmy U12 a U13 vedou tabulku svých soutěží a oba si shodně poradily s Táborskem, navíc velmi vysokým rozdílem – 0:12 a 0:17! „Po celé utkání jsme byli lepší a zaslouženě jsme vyhráli. Táborsko zahrozilo snad párkrát ze standardních situací, jinak kluci plnili defenzivní úkoly dobře. Pochvalu zaslouží všichni, kteří nastoupili,“ netajil se spokojeností trenér dvanáctky Luboš Pecka.

Důvod ke spokojenosti měl i kouč U14 Petr Čížek, jehož tým přehrál Mladou Boleslav a třemi brankami si vystřílel zasloužené vítězství. „Zápas jsme měli od prvních minut pod kontrolou a soupeře jsme až na jednu výjimku nepustili k žádné velké šanci. Naopak, ve druhém poločase jsme si ještě vytvořili mnoho gólových šancí. Určitě bych rád za tento výkon tým pochválil.“

O víkendu se naopak příliš nedařilo mladším dorostencům. U17 i U16 zavítaly na hřiště Dukly, avšak oba týmy nakonec vyšly bodově naprázdno. Blíže k vítězství měla budějovická šestnáctka, která po poločase vedla 2:0, vedení nakonec ve druhé půli ale udržet nedokázala a prohrála 4:3. „Na Duklu jsme přijeli posíleni vítězstvím z domácího prostředí. V prvním poločase jsme se dostali do dvoubrankového vedení zásluhou agilního Ryneše. Domácí jsme do žádné šance nepouštěli a vše nebezpečné zažehnali. Za to druhý poločas nám nevyšel a po chybách jsme přišli v nastavení o bodový zisk,“ litoval po utkání trenér U16 Marcel Tomášek.

U 19 – Celostátní liga st. dorostu

Hradec Králové U19 – Dynamo U19 1:1 (1:0), 6:5 na pen.

Branky: Kočí

Sestava: Luksch – Dolejšek, Jáša, Kočí, Řehoř – Kalousek, Kadlec (67. Rottenborn), Štifter, Lindák (75. Matoušek) – Kořínek (46. Chylík), Smetana (83. Rauscher)

U17 – Česká liga ml. dorostu

Dukla Praha U17 – Dynamo U17 3:0 (2:0)

Sestava: Janáček (68. Michal) – Cepák, Grigera, Švejda (68. Martinec), Faltýn - Malecha, Pařízek, Ardamica (73. Brožovský), Matoušek (63. Vogl) – Šplíchal, Míka (60. Kadlec)

U16 – Česká liga ml. dorostu

Dukla Praha U16 – Dynamo U16 4:3 (0:2)

Branky: Ryneš 3

Sestava: Kerl – Plandor, Jansa, Matuška, Sedlák – Červený (67. Chlaň), Carda, Glaser, Skála (49. Benda) – Wohlghemuth (41. Goretki), Ryneš

U15 – Česká liga st. žáků

Mladá Boleslav U15 – Dynamo U15 5:4 (3:2)

Branky: Vojík, Polanský, Petr, Perina

Sestava: Janota – Waník (65. Stejskal), Perina, Bízek, Schonbauer (65. Kotrba) – Vojík (54. Česák), Pravda, Hudeček (65. Řepa), Petr (43. Mašek), Polanský - Hájek

U14 – Česká liga st. žáků

Mladá Boleslav U14 – Dynamo U14 0:3 (0:2)

Branky: Krch, Pícha, Špaček

Sestava: Lerch – Bednář, Novák, Brabec, Němeček (24. Bříza) – Hák (60. Vančura), Špaček (60. Rezek), Krch – Malý (48. Kolář), Trmal (36. Bílý), Pícha (36. Bastl)

U13 – Česká liga ml. žáků

MAS Táborsko U13 – Dynamo U13 0:17 (0:0)

Branky: Čermák 4, Votýpka 4, Česák 3, Pastier 2, Čoudek, Polanský, Hron Miroslav, Smejkal

Sestava: Polanský (Lerch) – Čoudek O., Jedlička, Pártl, Zach – Smejkal, Česák, Jindra, Pastier, Boček, Hron Matyáš, Plucar, Votýpka – Hron Miroslav, Čermák