Další kolo zápasů mají za sebou mládežnické celky Dynama. V uplynulém kole se všem nasazeným Jihočechům dařilo a kromě mužstva starších žáků U 15 vybojovali všichni v domácím prostředí vítězství. Volný víkend měli naopak mladší žáci U13 a U12, jejichž vzájemný zápas s mužstvem Viktorie Plzeň se odehraje až ve středu 21.9.

Starší dorostenci si připsali důležitou výhru proti soupeřům z Brna. Střelecky se opět prosadil útočník Jan Chylík, pro kterého to byla již třetí branka v této sezoně. Dařilo se také mladším dorostencům U17, kteří zdolali pražské Bohemians vysoko 7:1 a odčinili tak porážku od Dukly z minulého kola. „Konečně zápas, který ukázal naši kvalitu. Od první minuty jsme soupeře přehrávali ve všech směrech, střelecky se konečně chytil Šplíchal a výsledkem je výrazné vítězství“, radoval se po utkání trenér Jiří Vlček.

Tři body ze hřiště Klokanů přivezla domů na jih Čech i budějovická šestnáctka. Jednu ze dvou branek domácích vstřelil Matěj Ryneš, který tak skóroval již ve třetím zápase za sebou a na kontě má pět přesných zásahů. Výhra potěšila i kouče Marcela Tomáška, podle něhož měli jeho svěřenci co zlepšovat. „Po minulém kole, kdy jsme o vítězství přišli v posledních pěti minutách, jsme toto selhání odčinili v domácím zápase. Od úvodního hvizdu jsme si vytvářeli jednu šanci za druhou, ale štěstí nám nepřálo. Smůlu jsme prolomili Rynešem a během chvíle krásnou individuální akcí Červeného. Druhý poločas jsme pozorně bránili a v těžkých chvílích nás podržel brankař Vojtíšek.“

V České lize starších žáků se týmy Dynama utkaly s Příbramí. Oba duely skončily v základné hrací době nerozhodně, na řadu tedy přišel penaltový rozstřel. Úspěšnějším týmem byla jihočeská čtrnáctka, která v pokutových kopech svého soupeře předčila a vybojovala třetí výhru v řadě. Naproti tomu celek U15 měl štěstí méně a konečné vítězství si tak odvezla Příbram.