V uplynulých víkendových zápasech se žádný z fotbalistů Dynama, kteří v současnosti působí v jiných klubech, výrazněji neprosadil. Za zmínku stojí pouze gólová asistence Michala Mašáta (na fotografii), jehož přímý volný kop skončil s pomocí Martina Smíška a obránce Kroměříže Ryšky za zády bezmocného brankáře. V zápase Strakonic s béčkem Hradce Králové nenastoupil ani jeden fotbalista z trojice Šafránek, Kordík Pravda...

I. LIGA
Ivo SVOBODA
(Drnovice)
V domácím zápase proti ambicióznímu Liberci odehrál v dresu Drnovic 83 minut. Hřiště tak opouštěl ještě za stavu 1:0 pro domácí celek - dvě minuty po jeho odchodu vyrovnával na konečných 1:1 Zápotočný. Svoboda se nedostal do žádné vážnější příležitosti a od den=iku Sport dostal známku 6 (dobrý výkon).
Statistika sezony: 9 zápasů, 595 minut, 0 gólů, 1 ŽK

II. LIGA
Martin SMÍŠEK
(Tatran Prachatice)
Prachatice venku prohrály s Kroměříží a trenér Karel Musil byl výkonem svého mužstva značně rozčarován. Právě Martin Smíšek spolu s kapitánem Babkou ale podle jeho slov podali kvalitní výkon. Martin byl také u jediné branky Prachatic, když se ve skrumáži dostal k míči po přihrávce Michala Mašáta a namazal tak domácímu Ryškovi, který si vstřelil vlastní branku. Příští kolo doma proti Bohemians nemůže nastoupit, v utkání totiž dostal čtvrtou žlutou kartu...

Michal MAŠÁT (Tatran Prachatice)
Po jeho přímém kopu a teči Martina Smíška si vlastní branku vstřelil domácí obránce Ryška.

Miloslav PENNER (Tatran Prachatice)
Jako tradičně nastoupil ve středu defenzivní formace. Nedokázal zabránit dvěma brankám v síti Prachatic a do statistik si připsal žlutou kartu.

Roman PIVOŇKA (Tatran Prachatice)
Během utkání s Kroměříží (1:2) se na hrací ploše neobjevil.

Zdeněk KŘÍŽEK (Tatran Prachatice)

ČFL
Lukáš BEER (Střížkov)
Jako tradičně nastoupil "pražský student" útočník Lukáš Beer v utkání proti Kolínu na levém kraji obrany, kde odehrál celé utkání. Jeho tým ale nedokázal doma vstřelit branku a prohrál 0:2.

Filip ŠAFRÁNEK (Strakonice)
V zápase s Hradcem Králové "B" (1:1) se na hrací ploše neobjevil.

Marcel KORDÍK (Strakonice)

Jiří PRAVDA
(Strakonice)

ZAHRANIČÍ (hráči, kteří odešli z Dynama přímo do zahraničí)
Jaroslav Drobný (Panionios Atény)
V bráně dostal potřetí v řadě zasebou příležitost Sorin Colceag, který ještě v minulé sezoně oblékal dres Plzně. Utkání se ale celému týmu nepovedlo a prohrálo venku s Panathinaikosem 0:4.