V rámci 4. kola ČFL se na Složišti utká od 10:15 hodin rezerva Dynama s Vltavínem. Jihočeši čekají na první vítězství a právě proti Středočechům mají nyní šanci. Pražský celek je nováčkem ve třetí nejvyšší soutěži a svůj první zápas na hřišti soupeře prohrál. Souboj momentálně šestnáctého Dynama a Vltavínu, který okupuje 12. pozici, můžete sledovat online na našem webu.

Svěřencům trenéra Juráska se zatím ve třetí nejvyšší soutěži příliš nedaří. Ze tří zápasů získali pouze jeden bodík za nešťastnou remízu na půdě nováčka z České Lípy. Ve víkendovém utkání čeká českobudějovické mladíky další novic. Ambciózní celek LOKO Vltavín v předešlém roce dominoval tabulce své divizní skupiny a nyní zatím úspěšně učinkuje ve třetí lize. Výraznou posilu získali Středočeši před startem sezony z druholigových Vítkovic. Středovou řadu posílil bývalý hráč Slavie, Teplic či Bohemians 1905 Tomáš Kuchař.

Doslova euforii vyvolal první duel proti Motorletu. V tomto pražském derby dokázali hráči Vltavínu vybojovat cenné tři body, když o jejich vítězství rozhodl až v nastaveném čase střídající Krimlák. První venkovní zápas sehráli Pražané pod vedením trenérské dvojice Kroňďák-Zábranský v Mladé Boleslavi. Ve městě automobilů však narazili na mužstvo doplněné řadou zkušených hráčů. Další ranou byla inkasovaná branka již v první minutě, a když se ve druhém dějství zapsala do střelecké listiny posila z A-týmu Opiela, bylo o výsledku rozhodnuto. Chuť si chtěl Vltavín spravit v dalším domácím zápase proti béčku Plzně. A částečně se mu to podařilo. Severočeši však byli aktivním a důrazným soupeřem. Do vedení je poslal v 57. minutě Mlika a další šance plzeňského celku zůstaly nevyužity. Domácí potvrdili, že zejména v posledních minutách střetnutí umějí být nebezpeční. Alespoň bod jim za remízu 1:1 zajistil proměněným pokutovým kopem v minutě 87. zkušený Kuchař.

Ve vůbec prvním vzájemném utkání mezi Dynamem České Budějovice a Vltavínem bude mít trenér rezervy budějovického týmu Jiří Jurásek kromě dlouhodobých marodů k dispozici kompletní kádr. Bude se také spoléhat na pomoc pendlů z ligového A-týmu. V brance by se mohl objevit Zdeněk Křížek, jenž stále plní roli brankářské dvojky. Do hry zřejmě naskočí i Jasanský, Bakala a Timm. Samotný zápas startuje na Složišti v 10:15 a Vy můžete jeho průběh sledovat jak na našem webu, tak na serveru www.onlajny.cz