Vynikajícího úspěchu dosáhl ligový mladší dorost Dynama v Olomouci, když dokázal porazit silný domácí tým 3:1. Trenér Jiří Vlček sáhl před utkáním k výrazným změnám v základní sestavě, navíc mu k ideálu chyběl i útočník Kaňák. Mužstvo v novém rozestavení zaskočilo Hanáky aktivním presinkem už na jejich vlastní polovině a po faulu na Košíka poslal Dynamo po šesti minutách hry do vedení proměněným pokutovým kopem Jasanský. Oba dva hráči byli v akci i po půlhodině hry, kdy Košík nahrál Jasanskému na druhou branku. Domácí snižovali polovlastní brankou až ve druhé minutě prodloužení prvního poločasu. I ve druhé půli byli hosté lepší a zaslouženě přidali třetí branku, když skvělý Jasanský připravil gól Nohavovi. "Po nejlepším podaném výkonu v dosavadní části soutěže jsme dosáhli zaslouženého vítězství," pěl slova chvály na adresu svých hráčů trenér Jiří Vlček.

Mladší dorost, liga:, Olomouc - Dynamo 1:3, více o zápase

Podrobné informace o zápase staršího dorostu přineseme v úterý večer.