Minulý víkend měl na programu již pouze zápasy první ligy a České fotbalové ligy. Druhá liga, ve které nastupuje hned šest hráčů Dynama má již zimní přestávku... V českých soutěžích se nikdo z Dynama významněji neprosadil, a tak na sebe upoutal pozornost Jaroslav Drobný, který udržel ve druhém utkání v řadě čisté konto. Značnou měrou se tak podílel na zisku bodu Panionisu na hřišti Egalea.

I. LIGA
Ivo SVOBODA
(Drnovice)
Drnovice dokázaly v Ostravě uhrát bod za remízu 2:2, když obě své branky vstřelily ve druhé části hry. Tou dobou již ale Svoboda nebyl na hrací ploše, po 45. minutách ho totiž vystřídal Adamec. Ivo Svoboda si za výkon v utkání vysloužil podprůměrnou známku 4.
Statistika sezony: 12 zápasů, 814 minut, 0 gólů, 1 ŽK

II. LIGA
Druhá liga skončila svou podzimní část, a tak se Martin Smíšek, Roman Pivoňka, Miloslav Penner, Michal Mašát, Zdeněk Křížek a ani Jiří Pravda na hrací ploše v soutěžním utkání neobjevili.

ČFL
Lukáš BEER (Střížkov)
Střížkovu se opět ve třetí lize nedařilo a na hřišti Náchoda prohrál 0:3. Lukáš Beer odehrál na levé straně obrany celých devadesát minut. Střížkovu patří po podzimní části sezony osmá příčka tabulky ČFL.

Filip ŠAFRÁNEK (Strakonice)
V zápase s Xaverovem (1:1) se na hrací ploše neobjevil.

Marcel KORDÍK (Strakonice)

ZAHRANIČÍ (hráči, kteří odešli z Dynama přímo do zahraničí)
Jaroslav Drobný (Panionios Atény)
Jaroslav Drobný odchytal opět celé utkání a díky vychytané nule se postaral o zisk bodu za remízu 0:0 v utkání na hřišti Egaleo. Jarda nedostal ve druhém utkání v řadě branku a právě díky němu se mužstvo Panionisu drží těsně nad sestupovým pásmem. Jeho spoluhráči dokázali v probíhajícím ročníku vstřelit v osmi zápasech pouze tři branky a se ziskem osmi bodů patří mužstvo, které hraje pohár UEFA, nelichotivá třináctá příčka.