Fotbalisté stejně jako v předešlých zápasech v rámci projektu Kopeme za fotbal proti soupeři z nižší soutěže nezaváhali a nad účastníkem Okresní soutěže Sokolem Plavsko vyhráli vysoko 22:1. Střelecky nejaktivnějšími hráči byli Jan Vošahlík a Jaroslav Machovec, kteří vstřelili po čtyřech brankách.

SK Dynamo ČB - Sokol Plavsko 22:1 (8:0)
Branky:
4., 34., 40. a 44. Vošahlík, 58., 60. 77. a 86. Hora, 56., 74. a 84. Machovec, 53. a 65. Škoda, 71. a 76. Procházka, 8. a 38. Funda, 6. Linhart, 24. Dvořák, 58. Benát, 63. Kalod, 87. Klesa

Sestava Dynama: Fryšták (46. Hajdušek) - Kvořák (46. Klesa), Lengyel (46. Novák), Podstavek, Hanzlík (46. Machovec) - Volešák (46. Brunclík) - Vošahlík (46. Hora), Herzán (46. Benát), Koreš (54. Procházka), Funda (46. Škoda) - Linhart (46. Kalod)

Sestava Plavska: Novotný - Jon, Heřmánek, Váňa, Prokeš - Vejsada, Bureš, Písař, Jeremiáš - Pouska, Kaštánek. Střídali: Konhefr, Trepka, Bureš ml., Strnad, Kačer

Trenér Dynama rozdělil tým prakticky na dvě jedenáctky, které se rovným dílem podělily o herní vytížení v zápase. Celé utkání jako jediný odehrál Matej Podstavek. Fotbalisté z jihočeské metropole začali velmi aktivně a již po osmi minutách vedli 3:0, když se postupně trefili Vošahlík, Linhart a Funda. Do konce poločasu se ještě pak třikrát trefil Vošahlík, jednu branku přidal Dvořák a podruhé v utkání se do střelecké listiny nádhernou střelou zapsal také Jiří Funda.

Ve druhém poločase přidali fotbalisté Dynama dalších čtrnáct branek a vyhráli obrovským rozdílem 22:1. Za zmínku pak stojí především krásná střela z voleje Jaroslava Machovce (ten se trefil celkem čtyřikrát) a také dva góly kustoda týmu Radomila Procházky mladšího. Hosté z Plavska zaznamenali jediný gólový úspěch, když se z pokutového kopu prosadil Michal Bureš.