Prachbídný výkon a krutá porážka. Petr Benát hledal po utkání v Karviné jen těžko jakákoliv slova, do řeči mu stejně jako jeho spoluhráčům nebylo.

PETR BENÁT: Nebyl to výkon hodný druhé ligy

Co se v utkání přihodilo?
Necháme soupeře hrát a v 10. minutě je to 2:0. Nechápu to, nevím, co k tomu říct. Byl to ostudný výkon. Náš výkon neměl nic společného s druhou ligou, natož že chceme hrát na špičku.

Domácímu brankáři jste moc práce nepřidělali.
To vůbec. Domácí brankář má hezkou sérii, kterou jsme chtěli prolomit. V podstatě jsme neměli větší příležitost, jak branku soupeře ohrozit.

Nešlo něco udělat s výsledkem utkání ani ve druhé půli?
Branka by nám pomohla, ale my jsme měli pouhé náznaky šancí. Nechápu dvě obdržené branky v závěru utkání. Ostudný výsledek a předvedená hra.

PAVEL NOVÁK: Byla to ostudná porážka

Rychle inkasované branky rozhodly o utkání, že?
Inkasujeme skoro vždy jako první, dnešní výkon byla ostuda.

Celkově hra celého týmu byla v prvním poločase špatná.
První poločas byl od nás tragický. Celkově se nám první poločasy nedaří. Říkáme si to před každým zápasem a stejně to nepomáhá. Nedokážu si to vysvětlit. Každý si musí sáhnout do svědomí a začít u sebe.

Dalo se v nějaký moment v zápase ještě něco se stavem udělat?
V prvním poločase jsme skoro neohrozili branku, ve druhém už to nebylo tak hrozné. V závěru si necháme dát zbytečné dvě branky. Dnešní utkání byla ostuda.

V dalších utkání vás čeká Ústí nad Labem a Hradec Králové. Co očekáváte od těchto utkání?