Svěřenci trenéra Jaroslava Vavrocha mají v sobotu možnost napravit si pošramocenou reputaci - v posledních dvou zápasech ČFL neuspěli a propadli se již na desáté místo tabulky. Na jih Čech o víkendu dorazí čtvrtý tým z Náchoda a dá se tak očekávat tvrdý boj. Lodivod Jihočechů by měl mít k dispozici útočníka Tomáše Marušku, který musel během minulého zápasu střídat, protože začal mít problémy s bolavou nohou. Utkání začíná v tradičním čase (10:30) na stadionu na Borku.

V minulém utkání se černobílým na hřišti Chomutova vůbec nedařilo, v úvodu utkání byli Jihočeši o poznání aktivnější, šance Marušky a Smíška ale branku nepřinesly. Na konci první patnáctiminutovky se naopak trefil s pomocí Rožbouda Doksanský. O konečným výsledku 2:0 rozhodl v 63. minutě Hořínek, který dokázal využít chyby obránců Švehly a Dobrotky.

To Náchodu se v minulém kole dařilo náramně. Na svém hřišti dokázal porazit Letohrad vysoko 3:0, když se před velmi početnou návštěvou (600 diváků) trefili Semerák, Hájek a Moník.

Náchod-Deštné - Letohrad 3:0 (1:0)

Branky: 30. Semerák, 58. Hájek, 80. Moník
Rozhodčí: Blaschke
ŽK: Martini, Fidler - Plašil, Vašata, Brendl, Vacek

Sestava Náchoda: Kobos - Kotyza (40. Martini), K. Havlíček, Vejprava, Strelec - Míl (88. Fidler), Moník, Kaplan, Kubištel Semerák (82. Vít), M. Hájek
Trenéři: Havlíček a Krupka.

I díky výhře nad Letohradem patří Náchodu čtvrté místo tabulky ČFL.Mužstvo má na svém kontě dvě výhry (Slavia „B“, Letohrad), jednu remízu (Břevnov) a jednu prohru (Liberec „B“) aktivní skóre 5:2.

V minulém utkání obou mužstev byl spokojenější tým z Náchoda. Dynamo dokonce díky dvěma brankám Svobody vedlo již po patnácti minutách 2:0, přesto se ale na domácím stadionu nakonec radovali náchodští, když díky trefám Havlíčka, Semeráka, Hájka a Víta vyhráli 4:2.

Utkáním mezi rezervou Dynama České Budějovice a Náchodem-Deštné začíná v sobotu v 10:30 na stadionu na Borku. Všichni příznivci dobrého fotbalu jsou srdečně zváni!