Jednoznačné vítězství v povedeném utkání si na své konto připsali o víkendu hráči B-týmu staršího dorostu. Na Sokolském ostrově vlétli do utkání proti Hořovicím s velkým odhodláním a to se jim vyplatilo v podobě poločasového čtyřbrankového vedení. To už ve druhé půli odkontrolovali, přidali další tři góly a nemuselo zůstat jen u nich. "Byli jsme ještě milosrdní, protože další čtyři až pět gólovek jsme neproměnili," podotkl kouč Hrdlička. Z dvou vstřelených branek se mohli v utkání radovat Lukucz (na snímku) a Zayml.

S opačnými pocity opouštěl hřiště trenér mladšího dorostu Wohlgemuth, který sledoval utrápené vítězství svého týmu v poměru 2:1. Kouč si ale z nepovedeného zápasu nedělal těžkou hlavu: "I takové zápasy přicházejí a snad to bude příště už jen lepší." O prodloužení vítězné série úspěšného týmu se góly postarali Tejml a Bobek.

Starší dorost B, divize:, Dynamo - Hořovice 7:0, více o zápase
Mladší dorost B, divize:, Dynamo - Hořovice 2:1, více o zápase