Strakonice utržily v ČFL další debakl, když doma prohrály s Domažlicemi 0:4. Hosté skórovali dvakrát už v první půli, navíc strakonický brankář Rojík chytil penaltu. Po změně stran přidaly Domažlice další dvě branky a odvezly si domů tři body.

Strakonice nevstoupily do utkání dobře. Soupeř byl od začátku aktivnější a po dvou neproměněných šancích se dočkal v 19. minutě, kdy skóroval z trestného kopu Petr Mužík. Ve 25. minutě už to bylo 0:2, když se přesnou střelou k tyči prosadil Jiří Bárta. Do poločasu mohlo být rozhodnuto, ale brankář Rojík zneškodnil penaltu Mužíkovi.

Po změně stran pokračoval obdobný průběh duelu. V 56. minutě navíc přidal třetí branku Petr Došlý, čímž Jihočechy definitivně srazil do kolen. Aby toho nebylo málo, tak v 66. minutě zvýšil s pomocí tyče po rohu již na 0:4 Marek Bauer. Domažlice tak vyhrály ve Strakonicích o čtyři branky.