Třetiligové Strakonice ztratily vedení ve vloženém kole se Spartou B a prohrály 1:2. Po poločase poslal Jihočechy do vedení Petr Javorek, ale Pražané dvěma góly Juliše vývoj utkání otočili a získali tři body.

První půle utkání vloženého středečního kola nabídla jedinou šanci, ve které se ocitl domácí Repa, ale brankář Sparty Holý se proti jeho střele vyznamenal. Po změně stran začaly padat góly. Nejprve ve 47. minutě poslal Strakonice do vedení po standartní situaci Petr Javorek. Jenže za dvě minuty bylo srovnáno, když se po nahrávce Karafiáta prosadil střelou z malého vápna Lukáš Juliš. Rozhodnutí přinesla 85. minuta, kdy Lukáš Juliš svým druhým gólem v zápase otočil vývoj utkání a zajistil rezervě Sparty tři body.