Juniorka Dynama uhrála ve 26. kole Juniorské ligy na hřišti Slovácka bod za remíz 1:1. Tu zařídil proměněnou penaltou v 88. minutě David Radouch.

Do utkání vstoupili mnohem lépe domácí, když se po deseti minutách proháčkoval do vápna Roman Haša a nejlepší střelec soutěže poslal Slovácko do vedení. Moravané byli nadále aktivnější, Ondiša za nedlouho minul branku Dynama z dobré pozice. V první půli bylo Slovácko lepším celkem a zaslouženě po ní vedlo 1:0.

V úvodu druhého dějství měli šance domácí Kristis a hostující Polanský, ale ani jeden branku nevsítil. Jihočeši se snažili o vyrovnání do poslední minuty a jejich snaha byla korunována v 87. minutě. To fauloval Ohnutek ve vápně a nařízenou penaltu proměnil David Radouch. Výsledkem 1:1 utkání také skončilo.