Přestože v řadě už v druhém utkání na soupeřově hřišti nedokázali starší dorostenci Dynama vstřelit branku, vezou si ze Zlína, stejně jako před čtrnácti dny z Opavy, jeden bod. Bod, který v tabulce první ligy znamená zvýšení náskoku před největším soupeřem v boji o záchranu Jabloncem už na osm bodů. „Ve velmi bojovném utkání jsme s výsledkem spokojeni. Druhý poločas byl z naší strany příslibem k dalším utkáním,“ pochválil své svěřence trenér Miroslav Soukup.
Střelecky se nedařilo ani mladším dorostencům, kteří vlastní brankou ve druhém poločase prohráli 1:0.
Také bez vstřelené branky a s jedním bodem odjížděl B-tým mladšího dorostu z Benešova. Jediným dorosteneckým střelcem tak byl o víkendu Urazil, jenž ale svou brankou jen zmírnil porážku béčka staršího dorostu.