Že ligový starší dorost udrží jarní neporazitelnost i po utkání s pražskou Slávií, rozhodl svou vyrovnávací brankou na 1:1 dvě minuty před koncem zápasu Pliška (na snímku), jenž tak zareagoval na trefu sešívaných z 20. minuty utkání. Pokud připočteme dvě závěrečná utkání podzimního programu ligy, neokusil výběr Petra Skály hořkost porážky již deset zápasů. "Získat bod na Slavii má svoji váhu a v závěru jsme mohli i vyhrát, kdy stoprocentní šanci měl Ruda Weinhard," částečně litoval trenér Jihočechů.

Od bodu nebyli daleko ani mladší dorostenci, kteří ještě pět minut před koncem drželi remízu, jenže dvě trefy domácích je o ni připravili. Za českobudějovický tým se trefili Nevosad z penalty a Hájek. "Dramatické utkání jsme bohužel nedotáhli do zdárného konce a remízu jsme ztratili až v závěru utkání. Za hru a průběh zápasu jsme si minimálně bod zasloužili," netajil zklamání z výsledku kouč Zdeněk Čadek.

Starší dorost, 1. liga: Slavia Praha - Dynamo 1:1 - více o zápase
Mladší dorost, 1. liga: Slavia Praha - Dynamo 4:2 - více o zápase