Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

25.4.ODLOŽENO: Zápas s Vlašimí je odložený na neurčitoCEB - VLA, 25.kolo | Aleš StrouhaPáteční zápas Fortuna národní ligy mezi Dynamem a Vlašimí se neodehraje. Utkání bylo z důvodu infekčního onemocnění budějovických fotbalistů odloženo, náhradní termín zatím nebyl stanoven.
24.4.Benátův krásný gól nic neřešil, Jihočeši na Opavu neměliOPA - CEB 2:1, 24.kolo | Aleš StrouhaHodně nepovedené vystoupení mají za sebou fotbalisté Dynama v Opavě. Jihočeši nepodali vůbec dobrý výkon a nakonec prohráli 1:2. Jedinou branku Jihočechů zaznamenal kapitán Benát, který v nastavení korigoval výsledek. “Výkon našeho týmu byl špatný, možná vůbec nejhorší v letošní sezoně,” řekl po zápase zklamaný Petr Benát.
24.4.Bojovný výkony juniorky na Bohemians nestačilCEB - BOE 1:2, 25.kolo | Pavel Kortus ml.I přes bojovný výkon odešla juniorka českobudějovického Dynama z utkání 25. Juniorské ligy proti Bohemians Praha 1905 bez bodového zisku. Na Složišti šli do vedení klokani brankou Vaníčka z 22. minuty, Dynamo ale dokázalo v 67. minutě vyrovnat, když z penalty nedal brankáři šanci Bálek. Jenže poslední slovo měli opět hosté z Prahy, kteří díky brance Kostky deset minut před koncem rozhodli o třech bodech.
23.4.Dorost srazily dvě branky ve dvou minutách PRI - CEB 2:0, 26.kolo | Filip KortusStarší dorost Dynama ve 26. kole celostátní ligy staršího dorostu nestačil na středočeskou Příbram a prohrál 0:2. O tom, že všechny body zůstanou Na Litavce, rozhodly pouhé dvě minuty ve druhém poločase. Nejprve se za domácí trefil Matoušek a na něho navázal Sova. V dalším kole hostí mladíci černobílých Opavu.
23.4.Dynamo těsně padlo v OpavěOPA - CEB 2:1, 24.kolo | Filip KortusTěsnou porážku si připsalo Dynamo na půdě Opavy. Slezané měli v průběhu o něco navrch a ve 47. minutě se po nařízeném pokutovém kopu dostali do vedení. To navýšil v 80. minutě Jurečka, což byla nakonec branka vítězná. V závěru totiž snížil hostující kapitán Petr Benát. V dalším kole hostí černobílí na svém stadionu Vlašim.
22.4.Anglický týden zakončí Dynamo na hřišti OpavyOPA - CEB 2:1, 24.kolo | Pavel Kortus ml.Soubojem třetího se čtvrtým zakončí českobudějovické Dynamo náročný anglický týden, ve kterém vyhrálo ve Frýdku-Místku a následně doma remizovalo s ostravským Baníkem. Jihočeši se v neděli od 18 hodin představí v Opavě, kterou v týdnu zasypal sníh. Slezané však pracují na odklízení sněhu a v neděli by se hrát mělo.
22.4.VIDEO: Jihočeši dokázali s Baníkem srovnat dvougólové mankoCEB - OST 2:2, 23.kolo | Aleš StrouhaFotbalisté Dynama prohrávali v domácím prostředí s Baníkem Ostrava po poločase 0:2. Přesto se ale nevzdali a díky brankám Kladrubského a Táborského srovnali na konečných 2:2.
21.4.Jiří Kladrubský obstaral proti Baníku kontaktní gólCEB - OST 2:2, 23.kolo | Filip KortusPotvrdil, že je univerzál pro všechny případy. Jiří Kladrubský se tentokrát postavil na pozici levého obránce a hrál velmi dobře. Dokonce přispěl i mimořádně důležitou brankou na 1:2, která Dynamu výrazně pomohla k zisku cenného bodu proti druhému Baníku Ostrava.
20.4.Dynamo ve druhé půli vybojovalo s Baníkem bod CEB - OST 2:2, 23.kolo | Filip KortusPo prvním poločase to vypadalo s domácí bledě. Baník si díky brankám Hrubého a Nerada vypracoval dvoubrankový náskok a nic nenasvědčovalo tomu, že by se utkání mělo dramatizovat. Jenže přišel gól Kladrubského po rohu a za pár minut srovnal Ivo Táborský. Dynamo si tak ze zápasu s Baníkem Ostrava odneslo jeden bod.
20.4.ONLINE: Dynamo remizovalo s Baníkem 2:2CEB - OST 2:2, 23.kolo | Pavel Kortus ml.Na závěr 23. kola FNL se na Střeleckém ostrově hrál šlágr. Dynamo hostilo ostravský Baník a počínání Jihočechů jste mohli sledovat od 17 hodin online. Zápas skončil výsledkem 2:2.
20.4.Ostrava lepší nebyla, má jasno Ivo TáborskýCEB - OST 2:2, 23.kolo | Pavel Kortus ml.Protože Richarda Kaloda trápí problémy se zády, hraje ofenzivní univerzál Ivo Táborský celé jaro na hrotu sestavy Dynama. I díky osmému gólu Táborského v sezoně Jihočeši dokázali smazat dvoubrankový náskok ostravského Baníku a došli si pro zasloužený bod. Hned v neděli pokračují černobílí v nabitém programu v Opavě.
19.4.Přijď na Baník v dresu Karla Poborského a získej zážitkyCEB - OST 2:2, 23.kolo | Aleš StrouhaLegendární Karel Poborský nedávno oslavil své 45. narozeniny. Fanoušci a příznivci Dynama při utkání s Baníkem Ostrava mohou slavit společně s ním. Kdo na zápas přijde v dresu Karla Poborského kteréhokoliv z klubů, ve kterém během své kariéry působil, může získat výjimečné zážitky. Fanoušci oblečení do dresu Karla Poborského mu budou moci před utkáním osobně pogratulovat a o přestávce si pak zasoutěžit. Ten fanoušek, který co nejlépe na trávníku napodobí Poborského lob, získá podepsaný dres.
18.4.Čtvrteční omezení na parkovišti za východní tribunouCEB - OST 2:2, 23.kolo | Aleš StrouhaVe čtvrtek před zápasem s Baníkem a v jeho průběhu bude z bezpečnostních důvodů částečně uzavřené parkoviště za východní tribunou.
18.4.Plán Dynama: Co takhle Ostravu trošku znervóznit?CEB - OST 2:2, 23.kolo | Pavel Kortus ml.Jihočeši urvali ve Frýdku-Místku důležité tři body a po první jarní výhře lační po skalpu favorita. Ostravský Baník nepodává na hřištích soupeřů tak suverénní výkony jako doma a Dynamo cítí šanci. Šlágr 23. kola Fortuna národní ligy začíná ve čtvrtek v 17 hodin na Střeleckém ostrově.
17.4.VIDEO: Dynamo přivezlo z Frýdku-Místku tři bodyFRM - CEB 0:2, 22.kolo | Aleš StrouhaFotbalisté Dynama si připsali první jarní výhru, když na hřišti Frýdku-Místku zvítězili 2:0. První gól zápasu padl v deváté minutě po akci Jakuba Peška a vlastním zásahu Martina Klabníka. Druhý gól přidal chvilku po změně stran parádní střelou zpoza vápna Patrik Čavoš.
16.4.Druhá jarní výhra juniorky se zrodila v TeplicíchTEP - CEB 1:2, 24.kolo | Pavel Kortus ml.Druhou výhru v jarní části Juniorské ligy zaznamenali fotbalisté juniorky českobudějovického Dynama. V neděli po obě zvítězili v Teplicích, kde branky padaly až po změně stran. Skóre otevřel domácí Richter, výhru ale Jihočechům vystřelil dvěma góly střídající Martin Fišer.
15.4.ONLINE: Dynamo vyhrálo ve Frýdku 2:0FRM - CEB 0:2, 22.kolo | Pavel Kortus ml.O první jarní výhru bojovalo českobudějovické Dynamo v rámci 22. kola FNL na hřišti Frýdku-Místku. Počínání Jihočechů jste mohli sledovat online.
15.4.Dorost uhrál s Mladou Boleslaví bodCEB - MBA 3:3, 25.kolo | Filip KortusJeden bod uhrál starší dorost na domácí půdě proti Mladé Boleslavi. Už ve druhé minutě poslal domácí do vedení Lindák, ale za Středočechy odpověděl za deset minut Husenský. Zpět do vedení se domácí dostali díky Tomkovi, jenže Boleslav ve třech minutách otočil vývoj skóre. Alespoň bod zařídil Dynamu Chylík, jelikož v penaltách uspěla Boleslav.
15.4.Dynamo uhrálo ve Frýdku - Místku první jarní výhru! FRM - CEB 0:2, 22.kolo | Filip KortusFotbalisté Dynama se na jaře dočkali. V šestém utkání ve druhé polovině soutěže zvítězili na hřišti Frýdku - Místku 2:0 a připsali si do tabulky vytoužené tři body. Do vedení dostal černobílé smolnou vlastní brankou Klabník, ve druhé polovině navýšil záložník Patrik Čavoš. V dalším zápase Dynamo doma hostí Baník Ostrava.
15.4.Zápas jsme zvládli jako tým, těší Jakuba PeškaFRM - CEB 0:2, 22.kolo | Adéla KudláčkováPět zápasů čekali fotbalisté Českých Budějovic na to, až se budou radovat ze skalpu soupeře. Nakonec se dočkali na hřišti Frýdku-Místku, který dokázali porazit 2:0. Nemalou měrou se na zisku tří bodů podílel Jakub Pešek, jenž se přichomýtl i k prvnímu gólu, který si do vlastní branky srazili frýdecko-místečtí sami. „Gól bych ale za vítězství určitě neměnil,“ smál se po utkání jihočeský záložník.
13.4.Dynamo s Frýdkem nikdy neprohrálo. Potvrdí Jihočeši v sobotu tuto bilanci?FRM - CEB 0:2, 22.kolo | Pavel Kortus ml.Sedm zápasů, pět výher Dynama, dvě remízy. Jihočeši s Valcíři nikdy neprohráli a tuto bilanci budou chtít potvrdit i v sobotu, kdy bude stadion Stovky od 16.30 hostit souboj týmů, které v minulém kole dostaly pět branek. Svěřenci Davida Horejše budou ve Frýdku-Místku chtít ukončit jarní čekání na výhru.
12.4.Zelená barva vám může osladit život. Hráči budou v MHD rozdávat vajíčkaTisková zprávaČeskobudějovický dopravní podnik od letošního roku zařadil mezi své marketingové aktivity také připomínku Velikonoc, které jsou nejvýznamnějšími křesťanskými svátky a také tradiční oslavou jara. Ve čtvrtek 13. dubna, tedy na Zelený čtvrtek, budou od 14.00 do 17.00 hodin ve vybraných autobusech a trolejbusech dvojčlenné hlídky, které cestující, kteří budou mít část oděvu v zelené barvě, odmění čokoládovým vajíčkem.
12.4.O víkendu pokračovaly mládežnické soutěžeAdéla KudláčkováI v dalším kole soutěží mládeže se o minulém víkendu představily všechny týmy Dynama. Dařilo se především dorostům. Devatenáctka dokázala porazit na severu Čech Teplice, mladší dorostenci pak přivezli cenné body ze hřiště Bohemians.
11.4.Mladší dorostenci bodovali na hřišti BohemiansAleš Strouha, Foto Nikol KuncováTýmy mladších dorostů Dynama o víkendu bodovaly na hřišti Bohemians Praha 1905. Hráči kategorie U17 remízovali 0:0 a mladší kolegové díky brance Martina Červeného dokonce vyhráli 1:0.
10.4.Juniorka Dynama manko s Jabloncem nedotáhlaCEB - JAB 1:4, 23.kolo | Pavel Kortus ml., Filip KortusI přes nepovedený první poločas nebyla českobudějovická juniorka daleko od bodového zisku proti Jablonci. Hosté sice v úvodním dějství šli do vedení 2:0 díky dvěma gólům Jelínka, po hodině hry ale Havel z penalty snížil a pak Škoda trefil tyč. Naděje Dynama ale zhatil Kadlec, který se nechal zbytečně vyloučit. V závěru ještě Jablonečtí přidali dvě branky a zvítězili na Složišti 4:1.
9.4.Smutný Křížek: Každý tým za sezonu dostane fackuCEB - OLO 2:5, 21.kolo | Pavel Kortus ml., Filip KortusJe oporou Dynama již několik sezon, v té aktuální vychytal devět nul. Jen ostravský Vašek jich má víc. Přesto musel gólman Jihočechů Zdeněk Křížek v utkání s Olomoucí lovit pětkrát míč ze své sítě. "Dostali jsme lekci z produktivity," mrzí strakonického rodáka. Zklamaný byl i rychlonohý záložník Jakub Pešek, jenž byl v první půli blízko branky.
8.4.Skvělý starší dorost vyhrál v Teplicích 4:3TEP - CEB 3:4, 24.kolo | Filip KortusSice málem promarnili čtyřbrankový náskok, ale na to se už historie ptát nebude. Starší dorost vyhrál na hřišti Teplic 4:3, když po prvním poločase vedl 3:0 díky brankám Jáši, Matouška a Štiftera. Na začátku druhé půle vstřelil Lindák nakonec vítěznou branku, jelikož mocný finiš domácích stačil pouze na jednobrankový rozdíl pro Jihočechy.
8.4.ONLINE: Dynamo podlehlo Olomouci 2:5 CEB - OLO 2:5, 21.kolo | Pavel Kortus ml.Ve 21. kole Fortuna národní ligy hostilo českobudějovické Dynamo lídra tabulky Sigmu Olomouc. Utkání jste mohli sledovat online od 12.30!
8.4.Olomouc na Střeleckém ostrově potvrdila pozici lídraCEB - OLO 2:5, 21.kolo | Filip KortusSedmibrankovou podívanou přineslo sobotní televizní utkání Dynama s Olomoucí. Sigma si dokázala už v prvním poločase vytvořit dvoubrankový náskok, když se trefil Chorý a Petr. Za Dynamo snížil na začátku půle kapitán Benát, jenže Hanáci odpověděli dvěma slepenými góly. Na konečných 2:5 upravili Táborský a Buchvaldek. V dalším kole jede Dynamo do Frýdku - Místku.
8.4.Směrem dozadu jsme zápas nezvládli, lituje TáborskýCEB - OLO 2:5, 21.kolo | Pavel Kortus ml.Nejvyšší porážku v sezoně utržili fotbalisté českobudějovického Dynama na startu poslední třetiny Fortuna národní ligy. Jihočeši prohráli s Olomoucí 2:5, když jeden z gólů černobílých dal Ivo Táborský, který si sypal popel na hlavu za neproměněnou penaltu. Výhru olomoucké Sigmy naopak řídil vytáhlý forvard Tomáš Chorý, jenž otevřel gólový účet zápasu.

© 2003-2017 SK Dynamo České Budějovice, a. s. & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS  |   Google+