Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

28.5.Na závěr sezony Dynamo přehrálo Třinec 3:0CEB - TRI 3:0, 30.kolo | Filip KortusNa úplný závěr sezony si Dynamo připsalo první jarní domácí výhru, když s přehledem přehrálo Třinec 3:0. V prvním poločase navíc ani jeden z týmu neproměnil pokutový kop. Gólový účet zápasu otevřel z přímého kopu Jiří Kladrubský, ve druhém poločase na něho navázal střídající Lukáš Matějka a třetí branku přidal Ivo Táborský. Sezonu zakončilo Dynamo na pátém místě.
28.5.Online: Jihočeši vstřelili Třinci tři brankyCEB - TRI 3:0, 30.kolo | Pavel Kortus ml.Poslední utkání sezony 2016/17 se hrálo v neděli od 15 hodin fotbalisté Dynama proti Třinci. Jihočeši zvítězili 3:0 a utkání jste mohli sledovat online.
28.5.Chtěli jsme dát do posledního kola vše a povedlo se, těšilo Jiřího Kladrubského CEB - TRI 3:0, 30.kolo | Filip KortusByl jedním z nejlepších hráčů na hřišti, hrál ve velké pohodě. Jiří Kladrubský otevřel skóre utkání, když povedeným přímým kopem pokořil Palečka. Následně neproměnil pokutový kop, přesto nemusel smutnit. Společně s ostatními vybojovali na závěr sezony tři body a potvrdili páté místo v tabulce. Sám Kladrubský potvrdil, že na jihu Čech bude pokračovat.
26.5.Jihočeši zakončí sezonu doma proti TřinciCEB - TRI 3:0, 30.kolo | Pavel Kortus ml.Poslední zápas sezony 2016/17 čeká v neděli na Střeleckém ostrově fotbalisty Dynama. Po nepovedeném jaru budou Jihočeši v závěrečném utkání proti Třinci alespoň o páté místo v konečné tabulce FNL, které jim ještě může vyfouknout Znojmo. Celé 30. kolo startuje v neděli v 15 hodin.
24.5.Dynamáci vybojovali 8. místo na Ondrášovka CupuAdéla Kudláčková, Foto: Josef ŠtěpánDynamáci kategorie U13 se nedávno zúčastnili turnaje Ondrášovka Cup. Mezi mladíky z celé České republiky se rozhodně neztratili a v konkurenci takových týmů jako je Sparta či Slavie obsadili krásné osmé místo.
24.5.Na Složišti proběhne finále Ondrášovka CupuAleš StrouhaO víkendu 27. a 28. května proběhne ve Sportovním centrum mládeže na Složišti finále velkého letního turnaje Ondrášovka Cup kategorie U10. Turnaje se zúčastní celkem 24 klubů z České republiky a ze Slovanska.
21.5.Dukla otočila zápas s juniorkou CEB - DUK 1:4, 29.kolo | Filip KortusSlibně se začalo vyvíjet utkání Juniorské ligy pro Dynamo proti Dukle Praha. Už ve třetí minutě otevřel skóre utkání nejlepší hráč minulého kola Lukáš Bálek, jenže Pražané v prvním poločase srovnali a ve druhém dokončili obrat. Pro černobílou juniorku to bylo předposlední ligové kolo, sezona ukončí příští pondělí doma s Příbramí.
21.5.Jihočeši neuspěli na Žižkově a prohráli 1:3ZIZ - CEB 3:1, 29.kolo | Filip KortusDynamo nedokázalo na hřišti Žižkova odčinit vysokou domácí porážku s Vlašimí a prohrálo 1:3. Viktoria rozhodla o své výhře už v prvním poločase, kdy během pouhých tří minut odskočila soupeři o dvě branky. Záhy sice snížil Ivo Táborský, ovšem ve druhém poločase navýšil Martin Hurka a bylo rozhodnuto. V posledním ligovém kole hostí Dynamo Třinec.
21.5.ONLINE: Jihočeši prohráli na Žižkově 1:3ZIZ - CEB 3:1, 29.kolo | Pavel Kortus ml.Poslední venkovní duel této sezony odehrálo v neděli od 16 hodin českobudějovické Dynamo. Počínaní Jihočechů pod žižkovským vysílačem jste mohli sledovat online. Viktoria nakonec porazila Českobudějovické 3:1.
21.5.Ze sezony jsem zklamaný, netají Ivo TáborskýZIZ - CEB 3:1, 29.kolo | Adéla KudláčkováAni předposlední zápas sezony nevyšel fotbalistům Dynama podle představ. Tentokrát byla nad jejich síly Viktoria Žižkov, s níž Jihočeši prohrávali už v prvním poločase o dvě branky. Jiskřičku naděje sice vykřesal útočník Ivo Táborský, avšak ani jeho branka nedodala Českobudějovickým síly na vyrovnání skóre.
20.5.V neděli naposledy ven, Dynamo jede na ŽižkovZIZ - CEB 3:1, 29.kolo | Pavel Kortus ml.Poslední venkovní duel čeká v sobotu fotbalisty českobudějovického Dynama. Celé 29. kolo Fortuna národní ligy se odehraje v neděli od 16 hodin a Jihočeši se v jeho rámci představí na stadionu Viktorie Žižkov, která rovněž není v ideální pohodě. Oba týmy mají co napravovat. Dynamo vysokou domácí porážku 0:4 s Vlašimí, Pražané naposledy prohráli 0:2 na hřišti posledního Prostějova.
20.5.Dorost těsně podlehl Jihlavě JIH - CEB 1:0, 30.kolo | Filip KortusPrakticky po celý zápas byl starší dorost Dynama v Jihlavě lepším týmem, ale nebylo to nic platné. Přišla 85. minuta zápasu, přímý kop a přesná hlavička domácího Matulky. 1:0. Těsnou prohrou si dorost malinko zkomplikoval boj, přesto to má ve svých rukou. Už v pátek hostí Olomouc.
18.5.ONLINE: Dynamo podlehlo Vlašimi vysoko 0:4CEB - VLA 0:4, 25.kolo | Pavel Kortus ml.Dohrávka 25. kola Fortuna národní ligy se odehrála ve čtvrtek od 17 hodin na Střeleckém ostrově. Dynamo v ní podlehlo Vlašimi 0:4 a vy jste mohli duel sledovat online.
18.5.VIDEO: V jihočeském derby se body dělilyCEB - SEZ 1:1, 28.kolo | Aleš StrouhaJihočeské derby mezi Dynamem a Táborskem skončilo nerozhodně. Domácí fotbalisté od 20. minuty vedli díky brance Lukáše Havla 1:0, avšak hosté v samém závěru zápasu vyrovnali na konečných 1:1.
18.5.Vlašim potvrdila dobré výkony a odvezla si tři bodyCEB - VLA 0:4, 25.kolo | Filip KortusDohrávka 25. Fotbalové národní ligy Dynamu vůbec nesedla. Jihočeský celek doma podlehl rozjeté Vlašimi, která si připsala pátou výhru v řadě. Po bezbrankové první půli začaly góly padat od 48. minuty, kdy se jako první trefil Vojtěch Hadaščok. Už o víkendu hraje Dynamo další utkání, v neděli ho čeká zápas na Žižkově.
18.5.Mrzí mě, že na jaře nedokážeme doma vyhrát, lituje Petr Benát CEB - VLA 0:4, 25.kolo | Filip Kortus, Pavel Kortus ml.Těžkou porážku vzal jako chlap a profesionál. Za nic se neskrýval, uznal, že byl soupeř lepší. Záložník Petr Benát těžko skousával vysokou prohru od Vlašimi, zato hostující Pavel Vyhnal po zápase zářil. Vstřelil dvě branky a rozhodl tak celé utkání.
17.5.Pátý se čtvrtým, Dynamo ve čtvrtek přivítá VlašimCEB - VLA 0:4, 25.kolo | Pavel Kortus ml.Dohrávka 25. kola čeká ve čtvrtek v podvečer českobudějovické fotbalisty. Na Střelecký ostrov dorazí mladý celek z Vlašimi, který zažívá nejlepší sezonu v historii klubu a tři zápasy před koncem je čtvrtý o pět bodů před Dynamem. Jihočeši nadále čekají na první jarní domácí výhru, rádi by si jí zapsali ve čtvrtečním duelu, který má úvodní výkop v 17 hodin.
16.5.Lukáš Bálek: Na hřišti jsem od toho, abych dával gólyAdéla KudláčkováMladíci Dynama se ve 27. kole Juniorské ligy utkali se Zbrojovkou Brno. Zápas, v němž od 15. minuty prohrávali, dokázali Jihočeši otočit a Moravany porazili vysoko 4:2. Velkou měrou se na zisku tří bodů podílel budějovický záložník Lukáš Bálek. I díky dvěma brankám, které v zápase vstřelil, byl vyhlášen Hráčem kola Juniorské ligy.
16.5.Fanoušek Jan Žižka moc rád přispěl na dobrou věc Filip KortusProjekt Dynama na podporu Centra Bazalky vyvrcholil při nedělním derby proti Táborsku. Domácí nastoupili ve žlutých dresech s logem Bazalky a se speciálními jmenovkami. Dresy zakoupili jak fanoušci, tak i hráči či trenér David Horejš. Celý výtěžek putoval do neziskové organizace.
15.5.Dnes končí aukce dresu pro BAZALKUAleš StrouhaJestli chcete i Vy mít svůj originální žlutý dres ze zápasu věnovaného Centru BAZALKA, můžete si ho zkusit vydražit v naší aukci. Neváhejte, je to poslední šance, jak dres získat a hlavně, podpořit dobrou věc! Celý výtěžek z aukce dostane samozřejmě Bazalka!
15.5.Bod jsme proti Táborsku nechtěli, věděl WermkeCEB - SEZ 1:1, 28.kolo | Filip KortusČernobílí byli proti Táborsku blizoučko třem bodům. Jenže v poslední minutě přišlo srovnání. Záložník ROMAN WERMKE po zápase těžko hledal slova, ztráta dvou bodů ho mimořádně mrzela. V desáté minutě naservíroval míč pro Benáta, jemuž branku neuznal pomezní sudí. Hlavní zase neuznal melu po rohovém kopu.
14.5.Juniorka těsně padla v Jihlavě JIH - CEB 1:0, 28.kolo | Filip KortusJediná branka rozhodla v 28. kole Juniorské ligy mezi domácí Jihlavou a Dynamem. Domácí klub z Vysočiny se prosadil už v šesté minutě díky Záviškovi a nakonec to byla branka jediná. Dynamo bylo nejblíže vyrovnání dvacet minut před koncem, když trefilo tyč. V přímém souboji o 13. místo uspěla Jihlava, tudíž přeskočila svého soupeře.
14.5.ONLINE: Dynamo remizovalo 1:1 s TáborskemCEB - SEZ 1:1, 28.kolo | Pavel Kortus ml.Jihočeské derby nenašlo vítěze. Dynamo s Táborskem dlouho vedlo, nakonec ale hosté v závěru vyrovnali na konečných 1:1. Utkání jsme sledovali online.
14.5.Dynamo v jihočeském derby remizovalo s Táborskem CEB - SEZ 1:1, 28.kolo | Filip KortusDlouho to vypadalo, že Dynamo stejně jako na podzim získá tři body za výhru 1:0. Jenže v poslední minutě utkání napálil míč střídající Antonín Presl a bylo srovnáno. Dynamo po většinu času kontrolovalo hru, ale o všechny body přišlo až v závěru. Jediným domácím přesným střelcem byl hlavičkující Lukáš Havel. Ve čtvrtek hostí Dynamo Vlašim.
14.5.Zklamaní Havel s Křížkem marně hledali slovaCEB - SEZ 1:1, 28.kolo | Pavel Kortus ml.Křivda, rozčarování, frustrace. Fotbalisté českobudějovického Dynama přišli v jihočeském derby o výhru nad Táborskem v poslední minutě. Po gólu Lukáše Havla sice svěřenci Davida Horejše vedli 1:0, ale Presl v závěru vyrovnal. "Rozhodčí nám neuznali regulérní gól a měli jsme kopat penaltu," shodují se Lukáš Havel se Zdeňkem Křížkem. Ale nejen oni. Rozhořčení byli všichni domácí hráči i trenéři.
13.5.Další výhra, starší dorost přehrál Zlín po penaltách CEB - ZLN 1:1, 29.kolo | Filip KortusStarší dorost Dynama najel na vítěznou vlnu a i napotřetí za sebou dokázal zvítězit. V sobotní odpoledne navázal na velkou výhru ze Sparty a proti nepříjemnému Zlínu urval dva body za výhru po penaltách. Jihočeši dlouho vedli, jenže tři minuty před koncem srovnal střídající Sklenář a body se dělily. Vložené 34. kolo má Dynamo odehrané, hrát bude až za týden v Jihlavě.
12.5.Nedělní podvečer ve znamení jihočeského derby! CEB - SEZ 1:1, 28.kolo | Pavel Kortus ml.S přáním udržet úspěšnou bilanci v jihočeských derby vstoupí českobudějovické Dynamo do třaskavého duelu proti rivalovi z Táborska. Černobílí proti soupeři ze Soukeníku ještě nikdy v historii neprohráli, naopak jej třikrát porazili. Každý si vzpomene na postupovou výhru 6:0 ze sezony 2015/16. Druhé jihočeské derby aktuální sezony začíná v neděli v 17 hodin na Střeleckém ostrově.
12.5.Neděle bude patřit žluté barvě pro BazalkuCEB - SEZ 1:1, 28.kolo | Aleš StrouhaV hodně netradičních žlutých dresech nastoupí fotbalisté Dynama do nedělního zápasu 28. kola Fortuna národní ligy proti Táborsku. V rámci jihočeského derby totiž českobudějovičtí fotbalisté podpoří Centrum BAZALKA.
10.5.Proti Táborsku v unikátních dresech pro BazalkuAleš Strouha, Radek PapáčekNechali si vyrobit unikátní sadu dresů jen pro jedno utkání. Fotbalisté Dynama podpoří Centrum Bazalka – Stacionář pro děti s postižením a proti Táborsku nastoupí v originálních žlutých dresech po vzoru barev Bazalky a jejím logem na prsou. Výtěžek z prodeje dresů pak poputuje právě na konto Centra Bazalka. Podpořit dobrou věc a získat dres z limitované edice s překvapením mohou zájemci už v předprodeji.
10.5.Duel Dynama s Pardubicemi branku nepřinesl CEB - PAR 0:0, 27.kolo | Filip KortusDvacáté sedmé kolo Fotbalové národní ligy přineslo bezbrankovou mezi domácím Dynamem a hosty z Pardubic. Vyrovnané utkání přineslo pár šancí, ale k brance ani jedna nevedla. Za domácí byl nejblíže skórování mladý stoper Havel, ale ani jedna jeho hlavička se neujala. Za hosty spálil dvě šance Řezníček. Už v neděli hostí Dynamo v jihočeském derby Táborsko.

© 2003-2017 SK Dynamo České Budějovice, a. s. & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS  |   Google+